З листа:

«Мій племінник побився на дискотеці. Я його не виправдую, але адже споконвіків хлопці завжди при дівчинах петушились, силу свою показували. Це, напевно, у них від природи

Хлопців забрали в міліцію. Там їх, як звичайно, побили (це потім сказав його друг), а племінник замість того, щоб потише поводитися, дав здачу, і на нього завели діло

Дуже прошу, підкажіть гарну заговор від строгого суду

Якби Ви тільки знали, який він парубійко гарний. І от таке нещастя

Якщо його засудять, він пропаде й піде його життя під укіс

З повагою, сім'я Журавльових».

Вам належить читати така заговор:

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Будьте, мої слова, слово в слово

Міцні й ліплення, сильні і ємні

До порога суду, ідіть туди.

Благословенний Ангел мій,

Він усюди й скрізь із мною,

З Божою рабою (ім'я).

Ангел мій хоронитель,

Ангел мій рятівник,

Піди й знайди всіх ангелів суддів ( таких-те).

Нехай душі їх тануть,

Співчувають і розуміють,

Провину з обвинуваченого знімають,

З добрим словом назад додому відправляють

На рот німота, жаліслива мука

Жаль, прийди, іди, строгого суддю знайди,

За плечі його обійми, ляж на його запопадливе,

Щоб назва була ніяке,

Всі щоб пройшло й пропливло

Повз друга серцевого мого, раба Божого (ім'я).

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів