Думаю, що багато хто з Вас знають: третя година ночі називаються годиною диявола. По переказі, саме в цей час диявол дивиться на сплячих людей і вибирає собі жертву. Оскільки третя година ночі вважається дуже сильним часом для магічних справ, те цим користуються все без винятку майстра окультних наук. Не зрячи до цього часу приліпилася ще одна назва - ведьмин година. Будь-який майстер одержить від своєї роботи позитивний результат. Сама важка й заплутана справа розв'яжеться завдяки планетарній силі цієї дивної години. Однак є в нього ще одна, прямо скажемо, негарна особливість: люди, що народилися в цей час, приречені на нескінченне митарство. Від початку й до кінця життя їм завжди й у всім не везе. Люди, породжені о третій годині ночі, рано втрачають здоров'я, внаслідок чого вони дуже мало живуть. Замічено також, що мати ребенка, що родились у цю годину, теж піддана впливу цієї диявольської години. Після пологів у цю неблагополучну годину жінка занедужує

У мене були випадки, коли до мене приходили жінки, стан здоров'я яких було критичним. Хвора затверджувала, що після пологів вона начебто голку проковтнула, що в неї абсолютно все болить і незмога й бажання жити. Лікарі при цьому просто ставили діагноз «Загальне захворювання» і перекладали жінку на інвалідність

Не бачачи явної причини такого стану жінки, я запитувала, у який час доби вона народила. Відповідь була: о третій годині ночі. Як тільки я вичитувала хвору від години диявола, їй легшало, і незабаром вона абсолютно видужувала

За старих часів будь-яка повитуха знала обережную молитву й отчитку для тих, хто народив, і того, хто народився в диявольську годину

У сучасному житті люди давно вже не користуються послугами сповитух. Для цього тепер є родильні будинки й спеціально підготовлені акушери. Тому мало в кого збереглися молитви й отчитки людям, породженим о третій годині ночі. Я впевнена, що такі молитви повинні обов'язково бути в кожній сім'ї. І якщо вони Вам не придалися, то, можливо, коли-небудь Вас за них подякують Ваші діти й онуки

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Угамуй, Господи, весь сум, прикрості

З кісточок, з жилочок, із всіх суставчиков,

З ніжок, рук, з усіх пальчиків

Угамуй і видали тут зараз, невизначена година

Щоб раб Божий - дитина - жив-поживав,

Ніякого лиха, ніякого лиха вік по століттю не знав

Лиху лихо знімаю, бісів відшиваю:

Від тіла біла, ясних очей, кучерів, червоних кровей

Будь ти худа година, так не про нас

Не для тієї, що родила,

Не для тієї, що дитини приймала,

Не для того, хто народився,

На світло Божий з'явився,

А піди ти, худа година, повз нас

Вогнем тебе випалюю,

Сірим димом тебе випускаю

Лети, лихо, туди, де диявола ворота

Туди лети, у пекло кромішній зійди

Будьте, справи мої, ліплення,

Станьте, слова мої, міцні

Не я говорю, Бог забороняє

Не я допоможу сам, Бог допомагає

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів