З листа:

«Не знаю, чи багато таких, як я, а я - ходяча невдача якесь! Усе в мене йде шиворот-навиворот. За що не візьмуся - одні неприємності. Пам'ятаю, коли мені було одинадцять років, моя тітка взяла мене із собою в монастир. Так я там на рівному місці впала. Одна жінка побачила мене із шишкою на чолі й сказала тітці:

- Уж якщо вона у святому місці розпласталася, так, виходить, на ній печатка невдачі лежить. Знайдіть бабусю-знахарку так заговорите ребенка від неприємностей, інакше жити їй важко буде

Природно, знахарку ми не знайшли. І тому, може, живу так: що ні день - те капость, що ні ніч - те сльози (чоловіка від мене шарахаються як від прокаженої).

Узялася я отут зі шкільною подругою за товаром їздити, так не повірите, купую річ начебто нормальну, а в Росію привезу - вся вдирках.

Якщо можна, навчите заговори, що допоможе мені розібратися зі своєю проблемою. З повагою, Комарцева Наташа».

Читають ця заговор в молодика вночі, при безхмарному небі, над склянкою молока й посипаною сіллю краюхой хліба, які розміщають на столі. Заговорений хліб з'їдають, а молоко випивають, ні з ким не ділячись. Під час проведення обряду ні з ким не розмовляйте, не відволікайтеся на дзвінки, нікому не відкривайте двері

Ті, хто проведе цей обряд, розстануться зі своєю невдачею раз і назавжди. заговор такої:

Як цьому молоку у вим'ї не бувати,

Хлібної краюхе

Зерном у полі не проростати,

Так і мені,

Божій рабі (ім'я),

В убогості не бувати

Пом'яну я за упокій

Горі своє, невезенье.

И як задница розстається навіки

Зі своїм говном,

Так і я, Божа раба (ім'я),

Розстаюся зі своїм лихом

Завжди, нині й прісно

И повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів