З листа:

«Звертаюся до Вас зі своїм материнським болем. Справа в тому, що мою дочку переводять плітками, інтригами й анонімками

Дівчинка моя дуже добра, розумна й чесна. Вона одержала вище утворення, влаштувалася на гарну роботу, зайняла високу посаду, і я була щиро за неї рада

Але ні я, ні вона не знали, що високий пост таїть у собі невидиму погрозу. Як би вона не жила по совісті, як би вона не намагалася, видно, всім ніколи не догодиш

Гляну на неї - і серце кров'ю обливається. Сидить, задумається, зморщечка глибока меж брів залягла. Я її запитую:

- Що з тобою, донечка?

А вона:

- Утомилася я від інтриг, жити не хочу, так мені тебе, ненька, шкода».

заговор від ворожого підступу й інтриг читають опівночі сорок раз підряд. Слова його такі:

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Боже Вічний у Матері Марії народився,

Хрестився, прославився

Слава Батькові й Синові й Святому Духу. Амінь.

Як зірки на небі під сірими хмарами мерхнуть,

Так би й у моїх ворогів злі погляди мерхнули

Як мертві у своїх трунах лежать і мовчать,

Так би й мої вороги мовчали,

Рота свого проти мене не відкривали

И як мертві очі не зрять,

Нехай і на мене мої вороги не дивляться,

Не бачать мене, не зауважують,

Ім'я моє у своїх мовленнях не поминаються

Святий Спас мене від моїх ворогів-недругів урятувався

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів