З листа:

«Пишу Вам лист, а з очей сльози ллються

Мені п'ятдесят чотири роки, вік такий, коли все починати заново дуже складно. А в мене злодії винесли з будинку все, що я довгі роки заробляла важкою працею!

Три місяці назад я одержала телеграму від своєї племінниці, у ній вона мене повідомляла про важку хворобу моєї сестри й просила приїхати якнайшвидше, щоб ми змогли побачитися напоследок. Я, звичайно, поїхала. Сестра вмерла на моїх руках. У житті ми з нею стільки всього пережили! Після похорону я так переживала, що занедужала й пробула в племінниці ще два тижні, а коли нарешті-те повернулася додому, те очам своїм не повірила. У кімнатах було абсолютно порожньо. Дотепер не зрозумію, як могло трапитися, що ніхто не звернув на злодіїв уваги, адже вони ж виносили із квартири речі й напевно вантажили їх у машину. Сусіди сказали, що вони подумали, начебто я переїжджаю

Спасибі добрим людям - допомогли хто чим міг: хто дав комод, хто стілець, хто старий холодильник, хто диван... Так я назбирала меблі. Але мені так шкода своїх речей, якби Ви тільки знали

Місяць назад мені попаслися Ваші заговори, і я вирішила розповісти Вам про своє лихо

Якихось особливих багатств у мене не було, але зараз стільки розвелося наркоманів і алкоголіків, які готові віднести із квартири останнє, щоб продати й одержати хоч якісь гроші. Вони крадуть всі підряд. Дуже Вас прошу, обов'язково публікуйте заговори від злодіїв, тому що страшно на старості років залишатися в порожній, розграбованій квартирі

З низьким уклоном, Прибитко М. С.».

Обійдіть свою квартиру за годинниковою стрілкою, не затримуючись і не зупиняючись. У цей час варто читати така заговор:

У змії немає ніг, для злодія закритий мій поріг

Кістка не м'ясо, м'ясо не кістка,

У моєму будинку злодій не гість

Замкну Ісусом, замкну Христом.

Ангел коштує, Ангел дивиться,

Ангел Божий мій поріг сторожить

Хто в моєму будинку украсти спробує,

Той зі своїм життям распрощается.

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів