Якщо в дітей всі добре, те тоді й мати завжди щаслива. Якщо ж син або дочка збилися зі шляхи, покотилися по похилої, мати всі очі виплаче, світлу білому рада не буде

З листа:

«Якби Ви тільки знали, скільки я зліз пролила, скільки ночей не спала. Але тільки сльози мої не допомагають у моєму лиху. Іноді погані думки долають мене: взяти та й накласти на себе руки, - але я розумію, що це теж не вихід. І знаєте, адже колись одна стара циганка пророчила мені всі нещастя, які тепер звалилися на мою голову. Я їй тоді грошей дала, а вона мені сказала: “Із чоловіком ти будеш щаслива, а от лихо ти сама собі народиш і виростиш. Буде в тебе дочка, що всю твою крівцю вип'є, і навіть твій чоловік через неї на те світло рано піде”.

И дійсно, вийшла я заміж за золоту людину. У нас народилася дочка Оксана. Виховували ми її нормально, не кривдили й не балували. Учили тільки добру, але в п'ятнадцять років вона народила сина, від кого - так і не зізналася. Ребенок прожив місяць і вмер. Я знала, що дочка бажала його смерті, тому що їй хотілося гуляти, а ребенок тільки заважав. Оксана наша пилка, курила й тягала з будинку речі. До нас без кінця йшли обмануті нею люди, вимагали в нас гроші, які вона позичала, або загрожували міліцією й веліли віддати украдені речі

Чоловік мій від цих переживань одержав великий інфаркт і вмер у мене на руках. Останні його слова були: “Шкода мені тебе, адже вона тебе доб'є”.

У день похорону батька Оксана у своїй кімнаті слухала магнітофон

Я чула, що є таку заговор, за допомогою якого людина забула б про поганих друзів і подруг, узявся б за розум і встав би на вірний шлях. Благаю, навчите, як мені напоумити цю безпутну душу, дуже Вас прошу, підкажіть мені підходяща заговор».

У Великий четвер візьміть воду з дерев'яного колодязя, випийте два ковтки, а третій ковток донесіть у роті до свого будинку. (У жодному разі не виплюньте й не проковтнете цю воду!) Потім цю воду виплюньте на поріг свого будинку й скажіть:

Коли ця вода повернеться туди, де я неї взяла,

Тільки тоді раба Божа (ім'я) буде хмільне пити

И не по Божому слову жити

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів