З листа:

«Я живу в Ташкенті. Ми із чоловіком росіяни. У нас двоє дітей. Дуже довго я не могла знайти роботу, але, нарешті, знайшла. Однак мій начальник майже відразу до мене став приставати. Чоловікові я нічого не сказала, тому що боялася, що він піде з ним розбиратися. Тепер жалую про це, тому що гірше, на жаль, відбулося. Цей покидьок шантажує мене, говорить, що розповість чоловікові про те, що я нібито сама залізла до нього в штани. Ну й так далі. Хоча, клянуся Вам, усе було інакше. Він вимагає, щоб я була на його дзвінки, викликає мене в кабінет. Він б'є мене. Зробив так, що я заборгувала фірмі гроші, підбудувавши недостачу. Я заплуталася й не хочу жити. Виїхати ми не можемо: нікуди, та й борги. Росіян тут ненавидять, але я його ненавиджу й боюся. Льону».

Інший лист:

«Мені двадцять один рік. І куди б я не влаштувалася, мені відразу ставлять умову: бути коханкою. У профспілку не підеш, не той час. Доводиться звільнятися... »

Не отчаивайтесь, милі мої! Я навчу Вас заворіві, що буде «закривати» на Вас ока у Вашого начальника. Або, якщо сказати інакше кажучи, він не буде бажати Вас як жінку

Пам'ятаю, до моєї бабусі звернулася жінка, що була у свого чоловіка п'ятою дружиною. Вона плакала й говорила, що не любить його. А він, як на зло, виділяв її із всіх своїх дружин, що було для неї катуванням

Бабуся дала їй заговор «на остуду», щоб чоловік її не бажав

Через якийсь час одержала вона посилку із фруктами. З коротенького листа випливала: недавня страждальниця нарешті-те відчула себе щасливої, тому що чоловік більше не досаждає їй своєю увагою й пещеннями, та й інші дружини перестали на неї злитися. Жінка гаряче дякувала бабусі за заговор, що вона їй дала. І я можу навчити Вас цій заворіві. Читають його в момент, коли на небі здасться місяць. Фаза місяця повинна бути убутної

Але спочатку піднесіть молитву своєму ангелові-хоронителеві

Ангелі Божий, хоронителеві мій святий,

на дотримання мені від Добродії з небісі

даний, прилежно молю тя: ти мя днесь

освіти й від усякого зла збережи,

до благого діяння настави й на шлях порятунку направи.

Амінь.

А тепер заговор:

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

По кхто, панотець-піп, читаєш?

Кого, панотець-піп, отпеваешь?

Раба Божого (ім'я)!

Він дихом не дихает,

пяхом він не пихкає,

око на рабу Божу (ім'я) не піднімає,

словом і примхою на неї не дошкуляє

Бачити її не бачить, чути її не чує

Похіттю на неї дихається

Отпеваю я в раба Божого (ім'я) бажання на мене,

Божу рабу (ім'я).

Слово моє міцно, справа моє лепко. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Показуючи на горло вказівним пальцем, три рази підряд прочитайте наступну заговор: У місті Ерусалиме, на ріці Еардан, Коштує
заговор читають над рушником, на якому опускали труна в могилу, і витираються їм після вмивання протягом дванадцяти днів. заговор нас
Хочу ще раз нагадати Вам, мої дорогі читачі й учні, у заговорх завжди можна міняти слова «раб Божий (ім'я)» на «раба Божа (ім'я)», і навпак
«Дике м'ясо» - болісна, але, слава богові, рідка хвороба. Проте в житті може трапитися всяке, і Ви не знаєте, із чим Вам доведеться зштовх
З листа: «Ми із дружиною хоч і розвелися, але живемо в одній квартирі, тому що подітися нам нікуди - розмінятися в нас всі якось не вихо
Якщо чаклун розлютився на когось і хоче покарати свого ворога, віднявши в нього пам'ять, він бере в повню чорну тасьму й, читаючи «Отче

Сила Заговорів