З листа:

«Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сльозами вмивалася!”

З тих пор у моєму житті не було ні одного щасливого дня: лиха приходять одна за інший, а просвіту не видно. Що можна зробити, щоб звільнитися від цієї напасті?»

Підіть до цвинтарних воріт і дочекайтеся, коли повз Вас провезуть небіжчика. Коли з Вами порівняє похоронна процесія, відразу скажіть:

Візьми із собою, мрець, у дорогу

Моє лихо й мою тривогу

Чур не я й лихо не моя

Амінь. Амінь. Амінь.

Після цього йдете не оглядаючись назад.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни
«Знати б, де мені впасти, соломки б послала» - буквально так пишуть у своїх листах багато жінок, у яких розпалася сім'я. Причини у всіх р

Прокльони та Гадання