З листа:

«Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в сімнадцять років. Моєму чоловікові тоді було вже тридцять дев'ять

Напевно, я ще не нагулялася на той час, тому що майже відразу після весілля зв'язалася з одним хлопцем, своїм ровесником. Погуляла я з ним якийсь час, та й пішла від чоловіка, а він, не винеся розлуки, застрелився. Після похорону його мати прокляла моє чрево, назвавши мене блудливою твариною. З тих пор всі діти, яких я родила, гинули ще в дитинстві. Моя дочка вмерла практично відразу після народження, другий ребенок умер ще в утробі. Потім у мене було шість викиднів, а останній ребенок загинув під час пологів

Як можна позбавити людини, тобто мене, від цього страшного прокльону?»

На Івана Купалу (і ні в який інший день!) покладете на землю сіно так, щоб вийшов хрест. Потім роздягніться догола й покатайтеся по цьому хресті. Потім рівно опівночі спаліть сіно, присуджуючи заговор:

Як сіно горить, як воно димить,

Так би щоб мій проклін згоріло,

Чорним димом у небеса полетіло

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання