З листа:

«Жили ми із чоловіком по-всякому: те добре, душу в душу, то сварилися, як і в будь-якій іншій сім'ї. У нас двоє дітей. Я в нього першою жінкою була, він у мене перший і, думаю, останній чоловік

У дев'яностих роках чоловік втратив роботу - завод, на якому він працював, закрився, - і тоді наші знайомі допомогли йому влаштуватися до однієї дами водієм. Вона мене на дванадцять років старше, розумна, гарна, одягнена прекрасно, є своя фірма. Загалом, усе в неї було, крім чоловіка. От і поклала вона око на мого Коленьку. Стала я зауважувати, що він змінився. Грошей начебто багато, а радості в будинку не стало. Приходить пізно, а те й зовсім над ранок. Пожует що-небудь - і на диван. Я його жалувала, думала, утомлюється, бедний, намагається заради мене й дітей

Один раз ранком він виїхав на роботу, а мені подзвонила якась жінка. «А Ви знаєте, що Коля й Алла (так кликали начальницю чоловіка) давно коханці», - запитала вона. Я у відповідь: «А чому, властиво, я повинна Вам вірити? Адже ми з Вами навіть не знайомі». А вона посміхається в трубку: «Записуй адресу ресторану, де вони сидять, і роби висновки, тетеха!»

Одним махом я зібралася й, піймавши машину, помчалася в ресторан. Як тільки ввійшла в зал, так відразу й побачила їх за столом. Вони трималися за руки й весело сміялися. У мене враз відібрало ноги. Я абияк вийшла й сіла в ожидавшее мене таксі. Пообіцявши добре заплатити водієві, я чесно зізналася, що хочу вистежити, де живе моя суперниця

Години через півтора вони нарешті вийшли й сіли в машину. Коли машина рушила, ми пішли за ними. Так я довідалася, де живе коханка чоловіка

На наступний ранок я виставила в порога нашої квартири дві валізи з речами Миколи. Але він не пішов від мене, просив прощення, ми обоє плакали. Зрештою вирішили, що він у неї працювати більше не буде. Але моя суперниця не віддала йому документи. «Шукай нового водія, - сказала вона, - знайдеш, тоді йди».

А потім, коли чоловік пішов по справах, вона з'явилася до нас додому. Ви не повірите, вона стала гроші пропонувати, щоб я розійшлася із чоловіком. Увесь час повторювала:

- Подумай сама, однаково Ви тепер спокійно жити не зможете. Ти завжди будеш пам'ятати, що він тобі змінив, а я тобі куплю квартиру в іншому місті, щомісяця буду гроші давати. Ти зможеш виховати своїх дітей і дати їм гідне утворення!

Отут я не витримала й стала гнати її геть. Тоді моя суперниця спокійно сказала:

- Я думала, що ти розумна, але ти повна ідіотка. Так я тебе знищу, зроблю так, що ти для чоловіка противнее змії будеш

Через день вона подзвонила й сказала:

- Останній раз запитую. Віддаси Колю чи добром ні? Почувши мою відмову, вона пообіцяла:

- Виходить, чекай пухлини, подруга. Рік будеш страждати, а потім здохнеш

Мене батьки нагородили міцним здоров'ям, я навіть у дитинстві ніколи не боліла й тому її слова мене не налякали. А через місяць мене скрутило так, що довелося викликати «швидку». Після обстеження був поставлений діагноз - рак. Я втрачаю вагу з кожним днем, мене мучать пекельні болі. Колючи знову поплутався в цією жінкою й майже мене не відвідує. Ех, краще б вона забрала його, а я жила б собі спокійно з дітьми. Щодня я плачу тому, що розумію: от умру я й мої діти сиротами залишаться, нікому вони не будуть потрібні».

На превелику силу мені вдалося вилікувати цю жінку. Живе вона тепер одна, без чоловіка: боїться, що Алла знову на неї псую наведе

Надалі я навчу Вас різним способам зняття підсадженої пухлини, поки ж розповім тільки про дві - найпростіших

Обмийте ікону Богородиці «Троеручница», а потім цією водою вимийте особу, руки й груди, при цьому читаючи таку заговор:

Богородиця, Господь із Тобою,

Пребудь усюди із мною, з Божою рабою (ім'я).

Приборкай ворогів, угамуй мої болі,

Відведи від мене всякої хворості

Звільни від пухлини:

Від жіночої, від чоловічий,

Від насадженої й від будь-який

З рук, з ніг, з живота, із усього тіла,

Від вражого піддягла

Від нічного підчитування, від денного підчитування,

Від ранкового підчитування, від упокойной отчитки.

Від дев'яти відспівувань, від сорока відспівувань,

Від трьох поминань, від пилу ладану,

Від мила з небіжчика,

Від п'ятака з око мертвяка.

Як я жила без пухлини,

Так щоб і далі без пухлини жити

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Ще читайте аналогічний «заговор, щоб зняти прокльон на пухлину».

Ви нікому не повинні розповідати про те, яким чудом Вам удалося поправитися й за допомогою якого обряду Ви позбулися від страшної хвороби, інакше пухлина знову з'явиться

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання