Інший раз людина без усякої думки бере млинці, коли йому говорять: «Пом'янь за упокій». Хочу, щоб Ви знали: хтось дійсно просить пом'янути, а хтось хоче підлікуватися на людині. Я бачила одну жінку, що дуже сильно занедужала, після того як сусідка зазвала її до себе й сказала:

- Співали, Сашко, блинцов, пом'янь за упокій мою знайому

- А як цю твою знайому кличуть? - запитав Сашко

- Так так само, як і тебе, Шура, - відповіла сусідка. Посиділи вони, і Сашко пішла додому, а до вечора їй стало так погано, що довелося викликати «швидку». До цього в неї ніколи не було проблем з тиском, а отут раптом гіпертонічний криз. Лікар навіть сказав, що вона могла загинути

Але й на інший день їй не стало краще. От уже кілька місяців вона хворіє. Її перевели на інвалідність, а сусідка, навпаки, покращала, пурхає, як молодуха, начебто їй не п'ятдесят років, а двадцять п'ять

От що мені сама Сашко розповіла:

«Я спустилася до неї, подзвонила у двері, а вона мене не впускає, говорить, що не одна

- Поверни мені моє здоров'я, - кричу я. - Що ти із мною зробила! У тридцять років я виглядаю як баба!

И що Ви думаєте, вона мені відповідає:

- Що з воза впало, то пропало. Будеш головою думати, перш ніж на халяву млинці чужі жерти

Я заплакала й пішла. За мене комусь заступитися, адже мій чоловік два місяці назад мене кинув. Не потрібна йому інвалідка, мужик-те зовсім молодої, тридцять два роки всього... »

Напечіть млинці, складете їхніми трикутниками, зав'яжіть у біле - без малюнка - рушник і підвісьте на ручку дверей тієї, котра Вас пригощала млинцями. Коли млинці будете складати трикутниками, скажіть такі слова заговори:

Млинцями я поминала, млинцями я себе поправляла

Себе об здоров'я, ворога за упокій

Тіло моє не болю, печінка моя не щеми,

серце моє не ний

Господи, звільни від лиха

Урятуй, збережи й обережи

Нині й прісно й у віка століть

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання