З листа:

«Родненькая моя, здрастуйте! Низький Вам уклін від всіх віруючих людей, про кого Ви невпинно молитеся. Зважилася Вас потурбувати, тому що сильно змучило безсоння. Може, я й сама винувата, що спровокувала на скандал одну жінку, є за мною гріх, я буваю запальна, а коли це трапляється, то мету мовою всі підряд, а потім шкодую. Це в нас батько такий був, а я, видно, у нього. По гороскопі я Дракон, як розійдуся - всім погано, а потім почуваю себе винуватої. От і того разу, зачепила мене в церкві одна дівчина, і в мене з рук випала свічка. Мені б промовчати в такому святому місці, але характер мій узяв гору. Я їй і гаркнула: «Сонна корова, спиш на ходу й людей не бачиш!» А поруч із нею стояла бабка, напевно, це я на її внучку лаялася. От вона й відповіла мені: «Зате ти відтепер спати не будеш!» Я від них убік відійшла, але скільки б я не оглядалася, усе ця бабка на мене видивлялася. Не достоявши до кінця служби, я пішла додому, і от з тих пор уже півроку немає мені сну. Двадцять хвилин дрімаю й прокидаюся, і те, поки дрімаю, усе чую, начебто й зовсім не сплю. Пила я пустирник, валеріану, таблетки всякі, нічого не бере, немає сну, і всі отут. Ходила я в церкву, у надії зустріти ту дівчину або її бабку, але жодного разу їх не зустріла

Я розумію, що дала маху й скривдила тямущої людини, і дуже тепер про це шкодую, але що ж мені робити? Дуже Вас прошу, навчите, як зняти напущене безсоння, сили мої без сну на результаті, мені важко».

Щоб позбутися від напущеного безсоння, потрібно спершу прочитати три рази «Отче наш», а потім заговор:

Устану я поутру, ляжу повечеру,

Приснися мені, Божа вода

Ти, вода Божа, із граду Єрусалима прийшла,

Для себе святе чисте місце знайшла

Ти людям у всім допомагаєш,

Всі хвороби й хворості змиваєш,

Від напущеного лиха рятуєш,

Від єретиків, чаклунів визволяєш

Позбав же й мене від лиха,

Від безсоння й муки

Хто воду Твою по глотках порахує,

Тільки той Твою силу й мої слова переб'є

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині, прісно, у віка століть

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання