Якщо в суботу, у певну годину, виміряти мотузкою тінь людини, читаючи при цьому заклинання на погибель, а потім цю мотузку покласти в ящик і закопати, то через сорок днів жертва вмре. Знімають це прокльон в такий спосіб. Підійдіть до ріки й звернетеся до неї з такими словами заговори:

Ріка Макрида, де твоя тінь?

Поки хто-небудь тінь твою не візьме,

У труну осиковий не заб'є,

У землю не закопає,

До тієї пори раба Божа (ім'я)

Через свою тінь не постраждає

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Після цього тричі сплюньте через ліве плече й не витирайте після цього губи - нехай самі висохнуть

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання