Лист від майстра Нечаєвої Ольги Сергіївни:

«Як же я щаслива, що Ваші руки тримають мій лист! Я благословляю Ваші очі, що читають ці рядки. Не буду багато про себе писати, якщо Ви захочете, відчуєте й довідаєтеся, як я Вас люблю. Несказанно дякую Вам за Ваш безцінний дарунок, за знання Вашого великого роду, якими Ви тепер безкорисливо ділитеся з усіма нами. Дозвольте мені задати Вам питання, відповідь на який допоможе мені в моїй справі. Якою заворівою потрібно вичитувати будинок, у якому вимили підлога водою, що залишилася після обмивання небіжчика?»

Прочитайте особливу заговор над святою водою, обляпайте нею стіни й підлога, і нехай усі, хто живе в отчитиваемой квартирі, умиються заговореною водою в порядку старшинства. заговор такої:

Спас наш Ісус Христос,

Син Божий, Благослови цю водицу,

Щоб могли ми умитися,

Змити із себе всяке лихо,

Всі хворості, всього болю, всю сухоту,

Що з вітру прийшло, щоб пішло,

З людини прийшло, на нього й пішло

Хто чаклував, хто шепотів,

Хто мертву воду проливав,

Щоб словом своїм подавився,

У своїй воді утопився

А хто здумає мене перемогти,

Тому в очі сіль так темна ніч

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання