Після того як я розповіла Вам про прокльон «Повзун» і пояснила, як неї вичитують, до мене прийшло багато листів на цю тему. Серед них було й це:

«...По своїй природі я чепурун. Не можу лягти спати, якщо на кухні коштує брудний посуд. Чоловік говорив, що я божевільна на чистоті. А потім відбулося те, про що Ви писали. Мій чоловік після спільно прожитих двадцяти років гульнув ліворуч, у чому переді мною й повинился. Я його простила, тому що розумію, що ні, напевно, такого чоловіка, що жодного разу не змінював дружині. Здавалося б, простила й забула. Але не отут-те була! Та дама раптом вирішила, що він повинен жити з нею. Прийшла вона до нас додому й з порога заявила, що в них роман. Видимо, розраховувала на те, що я про це не знаю, а отже, закочу чоловікові скандал. Але я спокійно їй відповіла:

- Вітя мені все розповів. Він тепер жалує про те, що так відбулося. У мене він прощення попросив, а про Вас згадувати не хоче

Ви б бачили особу моєї суперниці! Наговоривши купу гидот і пообіцявши мені особисто нашкодити, вона узялася за ручку дверей

Якщо чесно, мені було погано після цієї сцени, а від її погроз занило в груди. Але я вирішила до кінця тримати марку

- Не вірю я в чаклунство, - сказала я

- Не віриш, так повіриш. У тебе є таргани? - запитала вона

- Ні, а що? - Питання її збив мене столку.

- Подивися завтра: будуть чи ні, - відрізала суперниця й пішла

На інший день по квартирі бігало багато тарганів. Я була вужасе.

А через тиждень я зненацька занедужала

Подруга моя, довідавшись про це, принесла Вашу заговор, де я прочитала про прокльон «Повзун». Після заговори таргани зникли. Та й самопочуття різко покращилося. Спасибі Вам велике!»

Поспішаю Вас повідомити, що від «повзуну» є й інші заговори. От один з них:

Ляжу я моляся, встаю благословяся.

Вийду я в чисте поле,

гляну на синє море

Там цар-риба - зуби сталеві,

плавці золоті

Сплети ти мені, риба, мережа плавцями,

зв'яжи вузли сталевими зубами

Постав мережу мені на повзуна

Ангели, архангели, воїни, рятівники,

позбавте рабові Божу (ім'я)

від прокльон, від її корчу, від її невдачі,

від її невдачі, від болю й хворості,

від усього, що не домовила,

від усього, що сказати забулася

Ключ, замок, мова. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання