З листа Мурзиной Ирини:

«Нам із чоловіком було по сімнадцяти років, коли ми заприсягли любити один одного до труни. Однокласники й учителі знали про наші взаємини й не перешкоджали нам

Відразу після випускного балу мій майбутній чоловік став умовляти свою маму, щоб вона дозволила нам одружитися. Після цієї розаговори жінка запросила мене до себе й сказала:

- Я не проти Вашого шлюбу, але спочатку треба закінчити інститут. Якщо ти дійсно любиш мого сина, то погодишся почекати

Говорила вона все це ласкаво, але в той же час відчувалося, що від своїх слів вона не відступиться. А наприкінці вона додала:

- Це буде теперішньою перевіркою Ваших почуттів

Загалом, ми вирішили весілля відкласти. Але через рік мій наречений знову заговорив про весілля, більше чекати він не хотів. Однак його мати вирішила, що це я така нетерпляча. Випадково я почула, як вона говорила комусь по телефоні:

- Ненавиджу цю соплячку! Так і хоче женити на собі мого сина! Хлопчик у мене чудовий, і вона звичайно ж вцепилась у нього. Тепер йому життя зламає. Принесе в поділі - розсьорбуй потім. Адже він з іншими дівчиськами не гуляв, а зрівняв би - може бути, і кинув неї. Ну нічого, я це так не залишу! Я всі сили покладу на те, щоб їх розвести, нехай навіть після весілля. Я вже ужила заходів. Мені дали адреса однієї знаючої бабки, вона обіцяла допомогти

Увечері я запропонувала нареченому почекати ще годик. Але він не хотів мене слухатися

- Який у цьому зміст? Ми ж любимо один одного й хочемо бути разом, так чи не однаково, коли ми одружимося. Навіщо мучити самих себе? - умовляв він мене

Тоді я розповіла йому про випадково підслухану розаговор, але він лише розсміявся й сказав, що мама в нього гарна й зла не зробить, а сказала вона це все зопалу й незабаром заспокоїться. Після весілля вона, мол, упокориться, і ми заживемо щасливо, переконував він мене

Пройшов рік, ми одружилися, і я народила дочку, дуже схожу на чоловіка. Але от наша спільна із чоловіком життя не задалося. Ми стали лаятися без усякої причини, у нього з'явилися інші жінки, і він часто не ночував будинку. Видно, свекруха своє слово стрималася

Один раз, коли я гуляла з дочкою, до мене підійшла циганка й сказала:

- Ти замужем, але незабаром розведешся. Псую Вам зробили на загальну річ. Ви щодня бачите цю річ, а від цього її негативний вплив тільки сильніше. Подарувала Вам цю річ жінка з рудими волоссями й блакитними очима й сама поставила в куті кімнати, де Ви спите. Позбудься від цього подарунка. Продай за будь-яку ціну, а гроші роздай як милостиню. Ні копійки на себе не витрачай, а то нічого не вийде. Виконаєш всі, як я сказала, - будете із чоловіком разом. Але тільки не в тім будинку, де Ви зараз живете: там Вам однаково разом бути не дадуться

Я дала циганці дріб'язок і пішла додому. Чоловік, як завжди, мовчачи дивився телевізор і навіть не обернувся, коли я ввійшла. Я запитала, чи буде він вечеряти, але він не відповів. Тоді я села поруч і запитала:

- Чому ж ти мовчиш увесь час, може, ти мене більше не любиш?

На це чоловік мені відповів, що він не хоче приходити додому, тому що йому тут усе огиднуло: і я, і навіть дочка

- Давай розведемося, - сказав він. - Навіщо мучити один одного? Мама була права, ми не повинні були женитися так рано.

- Але адже ти сам хотів цього, говорив, що любиш, - заплакала я

Тоді він став кричати:

- Любиш, не любиш! Як ти мені набридла зі своєю любов'ю!

Накинувши куртку, він утік з будинку. Я заспокоїла дочку, що запхикала, села на ліжко й раптом згадала слова циганки: «У куті Вашої кімнати коштує річ, через яку Вам зробили прокльон на розлад сім'ї». І дійсно, свекруха подарувала нам у день весілля телевізор, що тепер і стояв у куті нашої кімнати. На те, що саме свекруха зробила прокльон, указувало й те, що волосся в неї руді, а ока - блакитні

Я подзвонила подрузі - у її чоловіка є машина, - і вони через годину приїхали до нас. По моєму проханню телевізор відвезли й продали комусь за символічну ціну. Ці гроші тим же ввечері я роздала бабусям у церкви. Чоловік запитав, де телевізор, але я сказала, що викликала сервісну службу й віддала його времонт.

Ви не повірите, але в той же день, коли я роздала милостиню, мій чоловік став колишнім. Він сміявся, просив прощення, говорив про любов. І я йому сказала:

- Давай знімемо кімнату й підемо, якщо ти мене любиш

И він погодився».

Ирина звернулася до мене із проханням, щоб я поставила захист на її сім'ю, тому що вона боялася, що свекруха знову спробує розвести їх із чоловіком. І я їй, звичайно ж, не відмовила

Думаю, подібні випадки нерідкі, тому я хочу навчити Вас, мої дорогі користувачі й учні, обережу, що захищає від прокльон на розлад у сім'ї. Читають ця заговор один раз ранком і один раз увечері, коштуючи в сімейної ікони «Віра, Надія, Любов». Слова заговори такі:

У море-в океані

Їсти біла рибица-плотица.

Як тій рибі нудно без води на сухому березі,

Так нехай нудно буде моєму ворогові

Щоб моя сім'я була міцним-міцна,

Цілим-Ціла

Хто ту білорибицю з'їсть,

Той години не проспить, дня не проживеться

Ім'ям Бога Христа,

Ніхто моєї сім'ї не розіб'ється

Як прилягає луска до риби

Від голови до хвоста,

Так і моя сім'я будь міцна й ціла

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання