Іноді, щоб урятувати вмираючого, купують нову сумку, кладуть у неї три носових хустки, дзеркало й хрест, читають спеціальну заговор, за допомогою якого можна перенести хвороба на річ, і залишають сумку в людному місці: на крамничці біля під'їзду, у магазині й т.д. Той, хто першим доторкнеться до такої сумки, занедужує, перетягнувши на себе чужу хворобу

Пам'ятаю, звернулася до мене за допомогою Ніна Ф. і попросила вилікувати її раптово захворілого сина. Вона розповіла, що напередодні нещастя хлопчик приніс додому жіночу сумку, у якій лежали хусточки, хрест і ще якісь речі. Незабаром після цього хлопчик став скаржитися на сильний біль у скронях. Лікар, оглянувши його, не знайшов ніяких відхилень. А через місяць хлопчик перестав дізнаватися батьків і втратив розум. Змушена визнати, що вилікувати Павлика (так кликали хлопчика) було нелегко й на це пішло багато часу

А от іншої випадок

«...Я вмираю. А почалося все з того, що я знайшла гаманець із хрестиком, білою носовою хусточкою й дуже гарним брильянтовим кільцем

Ніколи я не забуду той проклятий день. Я сиділа на крамничці в сквері, погода була чудесна, і настрій у мене було прекрасним. Я помітила, як по доріжці йде молода, добре одягнена жінка. Порівнявши із мною, вона сунула руку в кишеню, щоб дістати хустка, а з нього випав гаманець. Жінка цього не помітила й пішла далі. Я крикнула їй:

- Дівчина, Ви гаманець упустили!

- Це не мій гаманець, - обернувшись, спокійно відповіла вона

Я здивовано запитала:

- Як же не Ваш, а чий же?

- Напевно, Ваш, - знизала плечима жінка й пішла своєю дорогою

Не удержавшись, я підняла гаманець із землі й відкрила його. Діамант у кільці яскраво блиснув на сонце. Я побігла в ювелірний магазин, де мені оцінили кільце - сума мене вразила. До цього я жодного рубля не знаходила, ніколи нічого не вигравала, а отут така удача!

Тижня через дві я прокинулася посередині ночі тому, що задихалася, а серце стукало так сильно, що готово було вистрибнути із грудей. Я вся тряслася, немов влихорадке.

Ранком мене оглянув дільничний лікар і сказав:

- Напевно, у Вас клімакс починається

Виписав мені ліки й пішли. Але після його відходу мені стало ще гірше. Мені здавалося, що в мене болить все тіло, перед очима все плило, а у вухах стояв не припиняється ні на секунду дзенькіт

Скільки мене після цього не лікували, усе було дарма. Мій син по роботі пов'язаний з ліками, і він діставав мені найкращі препарати, записував мене на прийоми до самих знаючих лікарів - нічого не допомагало. Я розуміла, що це кінець

Якось сусідка мені сказала, що мені потрібно причаститися, адже стан моє погіршується з кожним днем і мало що буде завтра. Вона пообіцяла привести панотця, але, повернувшись із церкви, сказала:

- Не зміг він прийти. Прийде нам з тобою до храму самим добиратися

Я не стала просити сина відвезти мене, він не вірить у Бога й не погодився б везти мене, хвору, у церкву. Про те, що я зібралася туди, я йому навіть не сказала

Відправилися ми із сусідкою вдвох. Автобусна зупинка була поруч із будинком, але йшли ми до її хвилин сорок: я ледве переставляла ноги, увесь час задихалася, а серце, здавалося, готово було те вискочити в мене із грудей, то зовсім зупинитися. У церкві мені стало зовсім погано, і сусідка чи ледве не винесла мене у двір і посадила на крамничку. Отут до нас підійшла древня баба із ключкою. Таких я бачила тільки на картинках і, незважаючи на свій стан, зачудувалася. Вона присіла поруч із мною на крамничку й звернулася до сусідки:

- Відійди, дорога, на хвилиночку, я поговорю з нею. Сусідка покірно відійшла, а бабуля сказала мені:

- У тебе, миле, знайдене прокльон. Бачу, ти незабаром приберешся. Що ти на вулиці знаходила, згадай. Видать, хтось відкупився від смертушки, а ти підібрала її. Мабуть, дороге щось було

Я відразу згадала про гаманець і лежачому в ньому кільці. Але адже я про нього нікому не говорила, навіть синові, звідки ж, думаю, про це довідалася бабуля?

Я сказала бабусі, що знайшла гаманець, і запитала:

- А звідки Ви, бабуля, довідалися, що річ була дорога?

- Ну що ж отут дивуватися, дочка, - відповіла бабуся, - дешевим-те від смерті не відкуповуються

- Що ж мені тепер робити? Може бути, Ви можете допомогти мені?

- Ні, я вже не в силах, стара занадто стала. Про себе тепер молюся, на людей уже сил ні, даремно моє лікування буде. Тобі потрібно майстри помоложе знайти

Я сказала, що нікого не знаю, і бабуся дала мені Ваша адреса».

Думаю, дорогі мої читачі й учні, що я переконала Вас: нічого не підбирайте на вулиці й вуж тим більше не приносите в будинок, щоб не накликати на себе лиха. Особливо небезпечно що-небудь підбирати на цвинтар. І помнете: чим цінніше знахідка - тим більше ймовірність того, що хтось тим самим захотів позбутися від своїх лих і хвороб, понадіявшись на чужу жадібність

А тепер про те, як варто знімати знайдене прокльон. Отчитка, що я навчу Вас, допомагає навіть тоді, коли людині вже зовсім погано.

Знайдіть у лісі згоріле дерево й відламаєте від нього гілку. Із цієї гілки зробіть хрест і, накресливши їм на землі коло, покладете хрест на середину кола. Потім устаньте особою до сходу й, тричі перехрестившись, скажіть:

Вогонь, як ти палив дерево,

Так спали прокльон знайдену

А хто те прокльон до раби Божої (ім'я) прив'язав,

Той її на себе щоб забрал

Поки цей хрест деревом не розцвіте,

До тієї пори знайдена

У рабу Божу (ім'я) не ввійде

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання