З оповідання Киреевой Д. П.:

«У сусідів умер зять, і вони покликали нас, щоб ми посиділи з ними вночі в труни. Я й моя двадцатичетирехлетняя дочка погодилися, тому що було незручно відмовити

Години в три ночі я помітила, що моя дочка опустила голову на груди й заснула. Ми сиділи з нею в труни вдвох, три інші жінки готовили на кухні спомини

Зненацька Юля здригнулася й прокинулася. Особа в неї було перелякане, і я пошкодувала, що взяла її із собою. Дочка стала пошепки розповідати свій сон, що побачила, сидячи в труни

За її словами, небіжчик нібито підняв голову, подивився на неї й сказав: “Юля, а в цьому під'їзді будуть ще два небіжчики через те, що ти заснула біля мене. Першої вмре баба Ваблячи, а другий будеш ти”.

Потім небіжчик поклав голову на подушку, склав руки на груди, зітхнув і завмер

Я стала утішати свою дочку: мол, все це просто сон. Я пояснила дочки, що в основі сну лежить чута нею колись дурна прикмета...

И от на сороковий день у нашім під'їзді вмирає баба Маша. У неї зупинилося серце, коли вона милася у ванні. Довідавшись про цьому, моя дочка запаниковала. Я теж дуже боюся

Добре, бабуся вмерла, вона адже сімдесят вісім років прожила, а моєї дочки й тридцяти ще ні».

Знаєте, мої дорогі читачі й учні, всі прикмети з'явилися не просто так, у їхній основі лежать реальні спостереження наших предків, їхній життєвий досвід. Досвід же показує, що якщо хтось заснув, сидячи в труни, те обов'язково в мир інший відійдуть ще три чоловіки (заснуть вічним сном).

Якщо вже трапилося таке лихо, варто відразу ж прочитати таку молитву:

Життя Подавцеві, Паную Небесному, возсилаю свій крик і свою молитву. Многомилостивий Боже, помилуй нас, не погуби нас смертю даремн і жахливої й позбав нас, невартих, від кар усяких. Рятівник наш, на Тебе сподіваємося й уповаємо, тому що тендітно тіло й справа істоти людського. Боже, зітри всіляке лихо своєю десницею. Господи мій, Господи, радість моя, помилуй нас. В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання