Питання майстра із Заїсти:

«Матінка наша, цілую Ваші рученьки. Знаю про Вас від людей уже не один десяток років, але свидеться нам, видно, не призначено. Є в мене Ваші заговори, набираюся розуму-розуму, якого недоодержала від своєї матюкай

Хочу потурбувати Вас питанням. Привели до мене одну молоду жінку, у якої чужа, наносна, пухлина. Це-Те я бачу, та й діагноз мій їй інші майстри підтвердили: перекинули на нещасну чужу хворобу

От тільки ніхто не знає, як позбутися від чужої пухлини».

Хвору відведіть у лазню. Після того як усі вийдуть, попросите її сісти спиною до дверей і, поливаючи навколо її водою, скажіть заговор:

Рабі Божої (ім'я) допомагаю,

Виганяю, вимовляю,

Заговорюю її від тіла порушителя,

Від її душі погубителя

Не водою, не землею,

А моєю міцною заворівою,

Правим і спорим.

Відганяю я від раби Божої (ім'я)

Того, хто її душу загубив,

У тіло її біле килу посадив,

Ока її ясні замутив,

Хто її на вірну, швидку смерть обрядився

А піди ти, лихо, туди, де не росте трава,

Ліс буйний не колишеться,

Слово людське не чується

З лазневим духом зійди,

Із всіх мощів вийди

Піди туди, лихо, де порожнеча, мука

Там тобі бути,

Там тобі жити,

А рабові Божу назавжди забутися

Пекти горить, дим валить,

А в раби Божої (ім'я) нічого не болить

Звідки лихо прийшло,

Туди щоб і пішла

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання