Це прокльон насилають на людину під час сорокоуста. Проявляється це прокльон через сорок днів. Але от що примітно, люди, зіпсовані «сорокоустом», як правило, не погоджуються лікуватися, тому що не вірять у те, що їх зіпсували

От тільки один приклад з оповідання Лідії Семенівни Х.:

«...Мій син посварився із дружиною й пішов від її на квартиру. Я намагалася їх помирити, але Юра заявив:

- Мама, я не можу простити їй зраду, не проси

Невістка щиро жалувала, що надійшла так необачно. До цього вони жили непогано, син у мене непитущий і сім'янин відмінний. А головне - є внучка. Я хотіла, щоб вони помирилися, хоча б заради ребенка. Але Юра вперся:

- За інше простив би, але тільки не за зраду

Час ішов, через вісім місяців мій син познайомився з дівчиною й сказав, що збирається на ній женитися. Довідавшись про це, невістка намагалася покінчити із собою. Вижити-Те вона вижила, але залишилася інвалідом. Її мати, теща мого сина, Василиса Федорівна, прийшла до нас у день одруження Юри й Ири. Вона викликала його в коридор і стала вмовляти не кидати першу дружину, адже вона із-за нього здоров'я втратила. Але син, незважаючи на те що Василиса Федорівна із плачем устала перед ним на коліна, відповів: «Пізно про це говорити, я полюбив Иру, а Ира любить мене».

Тоді Василиса Федорівна стала проклинати Юру й сказала, що вгробить його «сорокоустом», раз вуж він не хоче вертатися. З лементами й проклятьями вона нарешті пішла. Але торжество було безнадійно зіпсоване. Ира плакала, Юра її утішав, мати Ири пила серцеве

Чесно говорячи, я сподівалася, що все постепенно втрясеться. Так тільки не було в нашім будинку більше нічого гарного. Син важко занедужав, так так дивно. Коли його оглядали лікарі, він начебто почував себе нормально, а після їхнього відходу йому ставало погано. Начебто чорний ангел не підпускав до сина допомога. Сам він на очах перевтілювався в чужого, незнайомого нам людини. Раніше він був добрий, пожартувати любив, добре співав під гітару. Тепер же репетував на всіх, ображав мене й Иру. На мене кричав:

- Пішла геть, стара тварина

Але ж раніше називав мене «мамуля». Один раз до мене підійшла на вулиці колишня теща Юри й сказала:

- Ще можна все переробити. Умов Юру повернутися до моєї дочки, і я врятую твого сина

Син мене не слухав і сам квапив свій кінець. Він відмовлявся від лікування лікарів і бабусь. Незабаром він умер».

Як правильно забрати це прокльон (іноді неї називають «стонога»)?

У середовище, що випадає на повню, зрубаєте одним ударом сучок на осиці й у цьому сучку просвердлите дірку. Поклавши сучок на груди, ідіть у церкву. Замовте там сорокоуст. Купите більшу свічу й поставте її на канон. Не йдете доти, поки не вигорить майже вся свіча. Заберіть її залишки, вставте їх у дупло сучка й віднесіть до того дерева, з якого зрубали цей сучок. Закопайте сучок під коріннями цього дерева й ідете не оглядаючись

Хворий дуже незабаром почне мінятися, як виглядом, так і щиросердечними якостями. Він стане тих і ласкавим, не буде викидати злі мовлення

Нікому не говорите, що Ви зробили, особливо хворому. Це дуже важливо!

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання