З листа:

«Моя дочка осліпла й майже нічого не бачить. Трапилося це через те, що по дитячої дурості миючи Світла дражнила свою однокласницю, називаючи її четирехглазой і очкариком. Виховую я дітей одна, і, по правді сказати, вони мене не слухають. Я їй говорила, що її однокласниця не винна у своєму лиху й гріх глузувати із хворої людини, але дочка не слухала мене і як і раніше доводила нещасного ребенка.

Один раз до нас додому прийшла мати цієї дівчинки й сказала: “Сьогодні я викликала “швидку” своєї дочки, і це було останньою краплею, що переповнила чашу нашого терпіння. Дивлюся я, Ваша Світла так нічого й не зрозуміє, поки сама не побуває в шкірі тих, хто погано бачить. Я заплачу гроші, щоб її покарали, і нехай усе, що відбудеться, стане для неї наукою!”

И от у моєї дочки стало падати зір, лікарі лише дивуються й розводять руками. Допомогти вони не можуть, зір погіршується катастрофічно швидко. Я дуже Вас прошу, допоможіть нам, напишіть у своїх заговорх, як можна зняти прокльон, наведену на сліпоту».

Візьміть водохресну святу воду й сіль із Чистого четверга. Киньте сіль у воду й скажіть заговор, щоб зняти прокльон:

Корона Рятівника вище диявола

Знаменується свята рать,

Дияволові рабові Божу (ім'я) не взяти

Як воскрес у Великдень Ісус Христос,

Так щоб воскресло зір раби Божої (ім'я).

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання