З листа:

«Я є керівником великої фірми, і в моєму підпорядкуванні багато людей. Я не вважаю себе деспотом, але бувають ситуації, коли людини доводитися звільняти, робити йому догана або позбавляти його премії. Чи треба говорити, яка реакція виникає в подібній ситуації?! Ви, можливо, не повірите, але мені підкидають непідписані листи з погрозами, надруковані на принтері - видимо, щоб я не довідався почерк. Надходять неприємні записки й на електронну пошту. Я знаходжу в себе в кабінеті всякі дивні предмети: шпильки, голки, розсипаний рис або сіль. А з деяких пор подібні “подарунки” я став знаходити й у дверей свого будинку. Я чоловік, і мені не зовсім зручно починати склоки й з'ясовувати, хто й навіщо був у моєму кабінеті, але все це негативно відбивається на бізнесі, на мені й моїй сім'ї. Я б не став Вас турбувати, але тиждень назад мені довелося обстежитися, тому що останнім часом я неважливо себе почував, і лікар мені сказав, що є підозру на рак. У мене двоє дітей, а я взяв у банку великий кредит на розвиток бізнесу, так що, якщо із мною що трапиться, я не знаю, як діти стануть віддавати борги. Є чи які-небудь магічні обряди, за допомогою яких я зможу протистояти людям, що шкодить мені?»

Підіть на цвинтар і знайдіть там могилу, у якій похована людина з таким же, як і у Вас, ім'ям. Якщо у Вас два імена, тобто одне звичайне, дане Вам родителями при народженні, а інше - хресне, котрим Вас нарекли в церкві, то знайдіть спершу могилу, у якій похована людина, що носила таке ж ім'я, як і Ваш мирське, а потім знайдіть могилу, у якій похована людина, що носила таке ж ім'я, як Ваше хресне. На цю могилу покладете три рублі й скажіть заговор, щоб зняти прокльон:

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Створив Господь Бог небо,

Воду й землю й всю подвселенную.

Летів орел-птах, розкидав кремені й кремници

По ріках, по морях, по крутих берегах

Кинув він громову стрілу в сиру мати землю,

Отродилась від кременя із кремницей іскра,

А від тієї громової стріли полум'я

Хмара грозова виступала

И дощем матір-землю поливалася

А лежить у тій землі небіжчик, спить,

Нічого не рухається в нього й не болить,

А с дощу вода в землю пройшла,

Але й та вода небіжчика не дошкулила

Ніщо його не бентежить і не тривожить,

Будь-яке зло без болю він переможе

Він болю не чує, ворогів не боїться,

Ні сумів, ні кийків, ні кремници.

Так би й (ім'я) був невразливий,

Ніяким ворогом непереможний

Вода й вогонь його не візьмуть,

Подклади й чари чаклунів не переведуть

Чим будуть вороги його наглей,

Тим буде й (ім'я) сильней.

Окривеет його ворог, скульгавіє,

Як дитя мале подуріє,

Ім'я своє ворог забудеться

Куди ворог мій не ступить,

Однаково все по-моєму буде

Як матерь-земля сильна і як вона важка,

Так будьте, мої слова, сильні,

Важкі назавжди, на всі світлі часи

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання