123456789101112131415161718192021222324252627282930

Відповіді

1. На всі Божа воля

2. Вісімдесят літ

3. Бережи здоров'я, і поживеш

4. Дуже довго.

5. Стільки, що навіть набридне

6. Не так уже й багато.

7. Якщо будеш обережною людиною, то жити будеш довго.

8. Не зваблюйся

9. Тобі не про що турбуватися

10. Ще тридцять років і десять місяців

11. Будеш боліти, як головешка жевріти, але доживеш до глибокої старості

12. Інші живуть набагато менше.

13. Не сумнівайся, жити будеш довго.

14. Бог тобі в цьому допоможе

15. Щастя великого не буде, а от життя буде довгої

16. Остерігайся води, от і не буде лиха

17. Років двадцять п'ять ще точно проживешся

18. Будеш задоволений

19. Життя твоя буде дуже довгою

20. Стільки будеш жити, що навіть утомишся

21. На миру й смерть буде червона

22. Умреш, але не незабаром.

23. Не горюй, адже душа твоя безсмертна

24. Умреш у віці свого діда

25. Набагато раніше, ніж думаєш

26. Проси в Бога собі довголіття

27. Умреш у старості в оточенні близьких людей

28. Що про це думати, коли буде, тоді й буде

29. Доживеш до сивин, якщо здоров'я не підведе

30. Тоді, коли вже без ціпка не зможеш ходити по землі

Як користуватися гаданням

Якщо Ви хочете поворожити на якесь своє важливе питання, пошукайте його в цьому розділі «Гадання» і подумки звернетеся до духу Оракула - до сивилле Кассандре:

«ПРО, найчистіший і найдобріший дух Кассандри, направ мою руку на справедливу й чесну відповідь. Тому що хто, як не ти, мені відкриє правду!»

Після проголошення цього заклинання використовуйте курсор миші або візьміть будь-який тонкий предмет (олівець, спиця, авторучка, голка й т.д.) і, не дивлячись, тикніть їм у магічний квадрат гадання, зображений вище (можна роздрукувати сторінку). Відкрийте ока й подивитеся, яке число перебуває під кінчиком Вашого предмета. Знайдіть відповідь на своє питання під цим номером. І не сумнівайтеся, відповідь буде правдивий!

Що варто знати, приступаючи до гадання

Не можна задавати той самий питання трохи раз

Ставити запитання Оракулові потрібно тільки водиночестве.

Гадання по цьому Оракулі можливо тільки вночі.

Під час гадання не можна вимовляти лайок, щоб не образити дух Кассандри.

Тому, хто в Оракул не вірить, не слід ворожити, тому що Оракул однаково не скаже Вам правди

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання