123456789101112131415161718192021222324252627282930

Відповіді

1. І не сумнівайся

2. Не всі

3. Ні, у цьому тобі не повезе

4. Як Господь дасться

5. Одержиш набагато більше, ніж бажаєш

6. Порожні твої думки

7. Занадто багато хочеш

8. Не сподівайся

9. Здійсняться, але не незабаром.

10. Не раніше, ніж через рік

11. Ти бажаєш неможливого

12. Так, обов'язково здійсниться

13. Дій смілішай і все одержиш

14. Для цього прийде повоевать.

15. Під лежачий камінь вода не тече

16. Згодом обов'язково.

17. І ти ще сумніваєшся?

18. Вороги твої цьому перешкодять

19. Зла доля твої мрії переможе й тобі у твоїй справі нашкодить

20. Молися Богові, і Онпоможет.

21. Всі, чого ти бажаєш, ніхто тобі не дасться

22. Цього разу тобі повезе

23. Наврочили твою удачу

24. Здійсниться, але ти про це нікому не говори

25. Будь хитрее, і все буде так, як ти бажаєш

26. Збудеться, якщо не вмреш

27. Без усякого сумніву

28. Коли вже майже досягнеш своєї мрії, зрозумієш, що зрячи хотіла цього ти...

29. Через півроку

30. Задовольняйся тим, що маєш

Як користуватися гаданням

Якщо Ви хочете поворожити на якесь своє важливе питання, пошукайте його в цьому розділі «Гадання» і подумки звернетеся до духу Оракула - до сивилле Кассандре:

«ПРО, найчистіший і найдобріший дух Кассандри, направ мою руку на справедливу й чесну відповідь. Тому що хто, як не ти, мені відкриє правду!»

Після проголошення цього заклинання використовуйте курсор миші або візьміть будь-який тонкий предмет (олівець, спиця, авторучка, голка й т.д.) і, не дивлячись, тикніть їм у магічний квадрат гадання, зображений вище (можна роздрукувати сторінку). Відкрийте ока й подивитеся, яке число перебуває під кінчиком Вашого предмета. Знайдіть відповідь на своє питання під цим номером. І не сумнівайтеся, відповідь буде правдивий!

Що варто знати, приступаючи до гадання

Не можна задавати той самий питання трохи раз

Ставити запитання Оракулові потрібно тільки водиночестве.

Гадання по цьому Оракулі можливо тільки вночі.

Під час гадання не можна вимовляти лайок, щоб не образити дух Кассандри.

Тому, хто в Оракул не вірить, не слід ворожити, тому що Оракул однаково не скаже Вам правди

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання