Відповіді

1. Її не буде

2. У повазі й любові будеш жити

3. Жити будеш водиночестве.

4. Серед чужих людей

5. У старості багато горя побачиш

6. Щастя твоє у твоїх дітях і онуках буде

7. Довго будеш жити, і здоров'я буде

8. Старість - не радість

9. Будеш собі полеживать на перині

10. Обманювати тебе будуть всі кому не лінь

11. Квапити твою смерть будуть через спадщину

12. Нічого, поживеш довго.

13. Старість буде не гірше, ніж в інших

14. Тільки в старості й поживеш

15. Будеш сухарики гризти

16. Як у Христа за пазухою!

17. Слава Богові, добре будеш жити

18. На самоті не будеш

19. Жебрати не прийде

20. Не розбудовуйся, усе буде добре.

21. До старості ще дожити потрібно.

22. Збирай на старість, не те вмреш внищете.

23. Доживеш до глибокої старості

24. Підеш вмонастирь.

25. Хто життя прожило праведно, тому нема чого старості боятися!

26. Проживеш довго й умреш легко.

27. Не страшися старості, а радуйся, якщо до її доживеш

28. Під такою планетою довго живуть

29. Доживеш до віку своєї бабки

30. Будеш жити так довго, що станеш собі смерті бажати

Як користуватися гаданням

Якщо Ви хочете поворожити на якесь своє важливе питання, пошукайте його в цьому розділі «Гадання» і подумки звернетеся до духу Оракула - до сивилле Кассандре:

«ПРО, найчистіший і найдобріший дух Кассандри, направ мою руку на справедливу й чесну відповідь. Тому що хто, як не ти, мені відкриє правду!»

Після проголошення цього заклинання використовуйте курсор миші або візьміть будь-який тонкий предмет (олівець, спиця, авторучка, голка й т.д.) і, не дивлячись, тикніть їм у магічний квадрат гадання, зображений вище (можна роздрукувати сторінку). Відкрийте ока й подивитеся, яке число перебуває під кінчиком Вашого предмета. Знайдіть відповідь на своє питання під цим номером. І не сумнівайтеся, відповідь буде правдивий!

Що варто знати, приступаючи до гадання

Не можна задавати той самий питання трохи раз

Ставити запитання Оракулові потрібно тільки водиночестве.

Гадання по цьому Оракулі можливо тільки вночі.

Під час гадання не можна вимовляти лайок, щоб не образити дух Кассандри.

Тому, хто в Оракул не вірить, не слід ворожити, тому що Оракул однаково не скаже Вам правди

Загадкове і Таємниче:
Псую цю насилають на людину, саджаючи боби. Перші три боби поливають не водою, а теплою кров'ю вбитого барана, при цьому читають спеціа
З листа: «Я сильно скривдила одну жінку. І от, коли я вмивалася, вона підійшла до мене й сказала: “Як ти водою вмиваєшся, так щоб ти й сл
По народних повір'ях, тринадцятого січня, під старий Новий рік, народився чортик-підбурювач, або, як ще його називають майстри, чорт-ра
Пристріт буває різний. Можна наврочити бізнес - і людина розориться; можна наврочити ребенка - і він буде погано спати. Але можуть навр
З листа: «Ще в молодості я по дурості зробила страшну помилку. Згрішила я... Загалом, розповім про усім один по одному. Заміж я вийшла в
З листа: «У нашім роді ніхто не доживає до сивин. І все це через один мого предка, що вчинив злочин, а йому так страшно помстилися. Винни

Прокльони та Гадання