Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала сина одна, але до дев'яти років, поки я не розвелася із чоловіком, він бачив п'яні скандали свого батька й те, як він бив мене й трощив меблі. Можливо, із цієї причини або по своїй слабкій нервовій системі мій син, женившись, теж став бридко поводитися. Йому увесь час хочеться під час сварки розбити шафу, посуд або вдарити дружину. Вона вже не раз від нього йшла, але він умовляв її повернутися, а потім знову при скандалах всі навколо себе трощив. Коли я з ним про це говорю, він переживає й затверджує, що сам не розуміє, чому йому хочеться все бити й ламати. Що можна в цьому випадку зробити?»

Відповідь. Японці радять людям, що мають схильність під час сварки вдарити людини або розбити начиння, мати під рукою голосно шелесткий папір, наприклад, кальку, і розривати її в жмути. Шум кальки виводить людини з нервового кризу, і він відразу приходить у себе. Давайте синові заговорену воду, що втихомирить його гневливость. Замовні слова звучать у такий спосіб:

В океані-море ходить гоголь морський,

Не зав'язаний він земною тугою

На людей і стіни він не кидається,

З кулаками на них не кидається

Не має він ні образи, ні зла,

Не гризе гоголя морського туга

Так би й в ( такого-те) злість не розросталася,

У печінку його, у мозок не кидалася

Руками б він не махав,

Тяжкої злобою не страждав

Заклинаю свої слова,

Замикаю свої справи На сімдесят сім замків,

На святі ключі

Мовчи, раб ( такий-те), і не кричи

На нині й на століття, на всі світлі часи

Амінь.

Питання. «Мене замучили рясні місячні, що можете підказати?»

Відповідь. Заварюйте й пийте чай з огірковими батогами. Цей же засіб допоможе тим, у кого кал скровью.

Питання. « чиЗнайомо Вам засіб лікування туберкульозу костей?»

Відповідь. Моя бабуся лікувала туберкульоз костей так: у пів-літрову банку налийте густих вершків або хоча б сметану й змішайте з пелюстками квітів хризантеми. Їдять без цукру й солі ранком, удень і ввечері по 0,5 склянки перед прийомом їжі. Корисне питво з корінь брусниці з додаванням білого меду. По цьому захворюванню Ви можете знайти додаткові ради в моїх попередніх заговорх

Питання. «Ніколи не думала, що в мене буде варикоз, але, видно, так призначено. Крім ліків, чи можете Видати мені рада, що робити, щоб моя хвороба не перейшла в ще більш важку стадію?»

Відповідь. Якнайбільше їжте гречки, саме в ній є величезна кількість рутину - речовини, що перешкоджає погіршенню стану вен, зміцнює їх і відмінно оздоравливает.

Питання. «Я дзвонив Вам, запитував у Вас, яку можна попити траву при злоякісних розростаннях у сечостатевих шляхах. Ви стали пояснювати, але в цей час дзвінок зірвався, тому що в мене сіл стільниковий телефон».

Відповідь. Робіть настої з рівних частин змійовика й вівчарської сумки (1 ч. ложка збору на 1 склянку води). Пийте по 2-3 склянки вдень.

Питання. «У нашім роді є спадкоємна хвороба - склероз. Боліли моя бабуся, моя мама й сестра. Я дуже не хочу, щоб це осягло й мене. Не могли б Ви порадити засіб від спадкоємного склерозу?»

Відповідь. Якнайбільше й частіше пийте настій конюшини лугового. Це не тільки перешкоджає утворенню склерозу, але й лікує вже наявний склероз: на 1 склянку сухої конюшини 1 л окропу. Наполягати 1 годину й пити, додаючи для смаку небагато меду

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу