Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розумію, чому Ви набрякаєте!“ Особа моє виглядає некрасивим, як в алкашки. Є чи спосіб позбутися від мого лиха?»

Відповідь. Улітку з'їдайте по 3-4 склянки суниці, як садової, так і лісовий. Ви побачите, наскільки багато рідини вийде з Вашого організму. Робіть так улітку якнайчастіше, і Ви запустите механізм висновку з організму зайвої води

Ще існує такий спосіб. На Івана Купалу (7 липня) ходите босоніж по росі й говорите так:

Вода в росі, на землі, а не в мені

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Амінь.

Цей метод також допомагає й хворим водянкою. Після нього живіт і особа у хворого «обпадають», а рідина перестає скапливаться.

Питання. «Говорю прямо, як є: оскільки в мене п'ятеро дітей, я не можу собі дозволити нічого зайвого, навіть банку крему для особи. Доходи в нас маленькі, і фактично наша сім'я живе за рахунок городу. Пишу тому, що в мене стала огидна шкіра на особі, і я виглядаю жахливо. Могли б Ви порадити мені спосіб, що допоможе моїй шкірі без особливих витрат? Заздалегідь дякую, що любить Вас всім серцем, Ваша читачка».

Відповідь. Якщо Ви скористаєтеся моєю радою, то вже незабаром побачите, як Ваша шкіра засяє здоровим кольором, стане пружної, підтягнутої й помолоділої. Гарбуз, у якій утримується величезна кількість корисних для шкіри кислот, мінеральних речовин, вітамінів і рослинних гормонів, допоможе утомленій і побляклій шкірі швидко реанімуватися, «отямитися» і знову розцвісти. Спробуйте, і Ви про це не пошкодуєте, тим більше, що у Вашім володінні є власний город. Гарбуз відмінно зберігається всю зиму до самої весни, а виходить, у Вас завжди буде під рукою комора незрівнянної й недорогої косметики. Городянам, що не мають городу, можна придбати гарбуз на ринку й перевірити на ділі правдивість моїх слів. Але при всім цьому я повинна попередити - гарбуз неодмінно допоможе Вам повернути й зберегти Вашу красу й свіжість шкіри, якщо тільки Ваша шкіра зморщилася й ссохлась не через внутрішню недугу, наприклад, важкої форми ендокринного захворювання, онкології й брунькових проблем

Як використовувати корисні властивості гарбуза? Приготуйте пюре із сирого зрілого гарбуза. У чайній порцеляновій чашці розмішайте 3 ст. ложки пюре з 1 ст. ложкою вершків або теперішнього молока, 1 ч. ложкою меду й 1 жовтком. Перед тим як Ви нанесете на особу цю маску, обов'язково очистите шкіру особи сумішшю з 1 ст. ложки солі, розмішаної в мильній піні з дитячого мила. Обполоскавши особу від солі прохолодною водою, нанесіть маску з гарбуза на вологу шкіру особи й неодмінно відпочиньте лежачи. Через 15-20 хвилин зніміть маску й, сполоснувши особу, акуратно й обережно промокніть його чистою серветкою. Через 7 таких процедур Ви станете виглядати набагато моложе й гарніше.

Питання. «...Моя подруга хворіла на онкологію, і все проходило на моїх очах. Я з нею їздила по лікарнях, лікарі буквально над нею експериментували, робили те одне, те інше. Вона тоді, щоб оплачувати наше російське „бесплатное лікування“, продала свою квартиру й жила спершу на моїй дачі, а потім у мене. Через деякий час лікарі від її просто відмовилися й виписали вмирати. Ви, напевно, усіх не помнете, я після відмови лікарів приїжджала з нею до Вас. Я була одягнена у вишневий костюм, а вона в плаття, що висіло на ній як балахон через худорбу. Ви ще тоді запитали, який в її вага, і вона відповіла тридцять дев'ять кілограм. У той приїзд Ви їй власноручно написали рецепт від раку, у який входили листи персиків. І от цим способом, рекомендованим Вами, була вилікувана Валячи, моя подруга. Півроку вона його пила, і все це час мої знайомі з Ташкента висилали мені всі ті компоненти, які були написані Вами в рецепті. На моїх очах вона стала поправлятися, набрала вагу, а потім видужала! Валячи вийшла заміж за німця й виїхала жити в Німеччину, тому що поки її лікували наші “безкоштовні” лікарні, вона втратилася квартири. Пишу Вам от чому: у моєї молодшої сестри виявили пухлину. Пам'ятаючи епопею з подругою, не хочу, щоб лікарі її замордовали. Повірте мені, це був урок на все життя. І щоб там не говорили про знахарів, начебто вони не завжди допомагають, - казки про реальну допомогу лікарів не для мене. Ніхто з них не врятував ні Абдулова, ні Гундареву, ні Ганну Самохіну, ні Раїсу Горбачову, ні мільйони інших людей. Одні тільки розаговори й викачка грошей з людей. Я звертаюся до Вас із великим проханням написати той рецепт від онкології, яким Вами була врятована моя подруга. Вона й дотепер живе в Німеччині, але вже не пам'ятає склад трав, яким тоді лікувалася, а я, нетяма, цей рецепт теж не зберегла».

Відповідь. Рецептів від раку дуже багато, і звичайно якщо людина в мене на прийомі, я раджу рецепт саме під нього, з урахуванням віку, ступеня важкості захворювання й т.д. Рецептів, у які входять листи персика, багато, але зважаючи на те, що Ви не можете привезти до мене Вашу сестру, я дам простий, але відмінно працюючий проти раку склад. Листів персикового дерева в холодних краях Росії ні, і Вам доведеться домовлятися про те, щоб Вам їх надсилали. Попросите тих людей, які для Вас будуть цим займатися, щоб вони не рвали листи відразу після дощу, а рвали рано ранком, поки на них ще роса, і бажано, щоб дерево персика не було оброблено хімікатами від шкідників і засобами для збільшення розміру плодів. Краще, якщо дерево росте втіх людей, які не вирощують плоди на продаж. Про листи персика говорив із захватом Авиценна, він теж уважав (і не без підстави), що ця рослина не тільки здатна зупиняти ріст пухлини, але й знищувати її клітки безповоротно. Як правильно готовити ліки від раку: змішайте 150 г листів персика, 50 г листів омели, 50 г листів ранньої вишні, 30 г квітів черемшини, 10 г листів чистотілу, 30 г листів і стебел кропиви дводомної, 10 г нижніх листів конопель, 20 г сушеної болотної ряски. Склад зберігаєте в картонній коробці, а при вживанні візьміть 1 ст. ложку здрібненого збору й залийте 0,5 л окропу. Наполягайте півгодини й пийте по В4 склянки настою 4 рази в день за півгодини до їжі

Ще я б порадила пити настій задрипати пурпурної, використовувати можна всю рослину, включаючи коріння, стебла й квітки. Настій п'ють тиждень, і два тижні відпочивають. Курс повторюють двічі.

Питання. «У мого чоловіка нічний кашель, він курець зі стажем. У легенях є деякі зміни, як і у всіх курців, але рак і туберкульоз виключені. Таблетки не допомагають. Що Ви можете порадити від нічного кашлю, я й моя сім'я через кашель чоловіка не спить».

Відповідь. Повинен допомогти такий збір:

Квіти бузини - 20 г

Квіти триколірної фіалки - 10 г

Квіти коровяка - 10 г

Листи мати-і-мачухи - 10 г

Візьміть 1 ст. ложку на 1,5 склянки окропу, наполягайте 20 хвилин, пийте протягом дня

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу