Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи знаєте Ви гарний спосіб лікування моєї проблеми?»

Відповідь. Не слід чекати миттєвого ефекту ні від медичних препаратів, ні від народних засобів. Вплив мазей і растирок іде поступово. Наприклад, спосіб, що я даю нижче, обов'язково Вам допоможе, але потрібно потрудитися й набратися терпіння. Для лікування Вам буде потрібно овес. Він містить необхідний для стінок вен рослинний гормон, що поверне Вашим венам еластичність і здоров'я. Зварите два види масла: одне з расторопши плямистої, інше зі здрібненої лузги вівса. Обоє масла змішайте й ще раз прогрійте. Цим маслом щодня змазуйте місця зі збільшеними вузлами вен, але робіть це не енергійно, а обережно, ласкательними рухами. Якщо Ви не можете дістати лушпайку вівса, то замість нього підійдуть порубані батоги помідорів. Корисно пити вівсяний кисіль і настій кінського каштана. «Ховаються» вени й від компресів з молочної сироватки. Компрес залишайте на ніч, а ранком обполіскуйте шкіру прохолодної водою

Питання. «Коли я розхвилююся, у мене відразу починається задишка, і я довго не можу привести подих у норму. Учора мене викликав начальник, він у нас новенький і дуже вимогливий. Я пішла й по дорозі до його кабінету буквально початку задихатися, тому що розхвилювалася. Коли я до нього ввійшла, він у грубій формі мені сказав: „если у Вас немає здоров'я, то Ви не можете добре працювати, а погані працівники мені не потрібні!" чи Можете Ви підказати мені, що потрібно робити, щоб у мене не було задишки від хвилювання, і як із цим боротися?»

Відповідь. Коли Ви почуваєте, що Ваш подих починає частішати, не чекайте приступу задишки, а відразу наберіть повітря в легені й повільно видихніть його, але не через ніс, а через рот, витягнувши губи так, начебто Ви збираєтеся послати повітряний поцілунок. Досить 2 -отаких глибоких вдихів і видихів, як у Вас відразу ж припиниться назріваюча задишка. Раджу Вам використовувати цей спосіб не тільки під час стресових ситуацій, але й тоді, коли Ви абсолютно спокійні. Це дуже розслаблює, а виходить, підтримує й зберігає Вашу нервову систему

Питання. «У моєї внучки гайморит, що можна почати, щоб справа пішла на виправлення?»

Відповідь. Добре очищає ніс від скупчування слизу й лікує гайморит закапування в ніс крапель, приготовлених з розрахунку 1 крапля цибульного соку на 5 капель кип'яченої води. Виділення будуть рясні й погано пахнуть, але саме ці застійні слизи заважають видужанню, варто потерпіти - потім буде легше й справа піде на виправлення

Питання. «Бачила на ринку в продавців меду в коробочці дохлих бджіл, і на коробках напис «Бджолиний подмор». Не могли б Ви сказати, для чого його можна вживати?»

Відповідь. Я добре пам'ятаю, як моя бабуся готовила із бджолиного подмора зміцнювальний настій і давала його сильно ослабленим людям, хворим туберкульозом, раком, а також тим, у кого швидко падав зір. Вона говорила, що настій із бджілок зміцнює пам'ять, дає сили й гостроту розуму. Роблять настій так: товчуть ступою подмор разом із сушеним полинем. Потім кладуть рідкий мед, перемішують і заливають горілкою. Наполягають 2 тижні, проціджують і дають по 1 ч. ложці настою 3 рази в день до їжі. На 0,5 л горілки 1 склянка подмора, 1 ч. ложка полиню дводомної й 100 гмеда.

Питання. «Мене мучать моторошні головні болі. Лікар говорить, що в мене підвищений внутрічерепний тиск, прописує ліки, а вони не допомагають. Робила томографію, пухлини немає. Що Ви можете порадити в моєму випадку?»

Відповідь. Відмінно допомагає при внутрічерепному тиску настойка з конюшини лугового, крім цього, конюшина незамінна й при атеросклерозі, втраті пам'яті й підбурниці. Готовлять настойку з конюшини так: в 0,5 л горілки покладете 10 ст. ложок сушеної конюшини (голівок квітів). Заберіть пляшку в прохолодне затемнене місце й залишіть настоюватися на 2 тижні. Настій процідите й приймайте по десертній ложці 3 рази в день до їжі. Курс лікування - 1 місяць

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу