Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я перенесла, лежачи в лікарні, може зрозуміти лише той, у кого були подібні проблеми. Від болю я готова була лізти на стіни, мені не допомагали ніякі знеболюючі. Камені видалили, але лікар попередив, що, швидше за все, подібне знову повториться, сказав, щоб я стежила за своїм здоров'ям і вчасно виводила пісок. У мені сидить страх, мені здається, я вже не зможу витримати повторні борошна. Чи знаєте Ви спосіб, не дуже складний, щоб я час від часу виводила з організму пісок?»

Відповідь. В емальований бідон улийте 1 л мінеральної води, сік 3 лимонів, полстакана морквяного соку, 1 ст. ложку меду й збитий жовток. Випийте лікувальний коктейль протягом дня (пити потрібно невеликими ковтками). Через якийсь час разом із сечею почне виходити пісок і може йти до 3 днів. Сполучення компонентів виводить також і шлаки, тому у Вас можуть бути часті позиви втуалет.

Питання. «Працюю викладачем і час від часу починаю сипіти або зовсім втрачаю голос. Це проблема всіх людей, чия праця пов'язаний з необхідністю багато розмовляти. Хотілося б знати, яке засіб може мені реально допомогти?»

Відповідь. Налийте в термос 1,5 склянки окропу й покладете в нього 1 ст. ложку трави репешка й 1 ч. ложку плодів анісу. Через годину можете полоскати настоєм горло й пити невеликими ковтками. Осиплость швидко піде, а Ваше горлечко зміцниться

Їжте розм'якшене масло, змішане з медом, - це позбавить Вас від першения при розмові

Питання. «Мене турбує шум у вухах, що можете порадити?»

Відповідь. Пийте настій із кропу (на 0,5 л окропу 2 ст. ложки кропу).

Питання. «Початку приймати таблетки від тиску, але, видимо, погано їх для себе підібрала. Не підійшли вони мені, а я після цього так кашляю, що сусіди стукають по батареях. Як мені можна позбутися від судорожного кашлю?»

Відповідь. Вам неодмінно допоможе цей збір:

Трава росички - 20 г

Трава фіалки польовий - 20 г

Аркуш чорної смородини - 15 г

Квіти конюшини рожевого - 10 г

Колір липи - 10 г

Заварюйте на 1 склянку окропу 1 ч. ложку збору. Дайте півгодини настоятися й випийте відразу весь настій. Так робіть 1 тиждень

Питання. «Будь ласка, підкажіть мені рецепт заварювання трав для лікування хворих ніг, які трави для цього потрібні? Заздалегідь велике спасибі!»

Відповідь. Самий доступний і діючий рецепт складається з таких трав: кропива, лобода, спориш, подорожник, листи кульбаби й корінь малини. Всі ці трави заварюють у тазі окропом. І поки вода буде остигати до потрібної Вам температури, трави віддадуть воді всі корисні властивості й природна сила, які допоможуть Вам перемогти хворобу ніг. Крім того, після таких ванночок ноги стають легенями, ідуть болю й зникають набряки. Тримати ноги в распаренной воді потрібно 20-30 хвилин. Після ванночки промокніть шкіру ніг і розітріть ноги ведмежим жиром. Якщо у Вас немає можливості дістати цей жир, використовуйте борсуковий або хоча б гусячий

Питання. «Останні три місяці я стала набрякати. Лікарі обстежили мене, але не виявили ніяких хвороб. Якщо можна, підкажіть, як допомогти при набряках?»

Відповідь. Найпростіший і нешкідливий спосіб - попити лляне насіння, воно завжди є в будь-якій аптеці. Заодно виведіть із зайвою рідиною слиз, що нагромадився. Заварюють насіння льна просто: на 1 л окропу 1 ч. ложку насінь. 10-15 хвилин тримають на слабкому вогні, постійно помішуючи. Утвориться легеня желирование. Остудите й приймайте 6 разів у день по полстакана відвару. Вам буде потрібно не менш 3 тижнів для того, щоб вивести з організму слиз і повністю забрати все набряки

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу