Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?»

Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не забувайте їсти часник і лимон

Питання. «У мене відкладення солей, що можете порадити зі своїх рецептів?»

Відповідь. Измельчите на м'ясорубці 200 г часнику й 0,5 кг журавлини. Додайте 0,5 л меду й добре перемішайте. Уживайте протягом 2 тижнів по 1 ч. ложці 3 рази в день до їжі, і Ваша проблема зникне

Питання. «Страждаю від пародонтозу, ясна збуджені, зуби валандаються, а лікарі не допомагають. Який спосіб для мене ефективний?»

Відповідь. Швидко й добре зміцнить Ваші ясна й позбавить Вас від пародонтозу такий рецепт:

Ромашка аптечна - 3 ст. ложки

Корінь лепехи - 2 ст. ложки

Листи ожини - 2 ст. ложки

Ягоди лимоннику - 2 ст. ложки

Молоді шишки їли - 1 ст. ложка

Всі добре измельчите й заварюйте на 1 склянку окропу 1 ч. ложку збору. Полощіть порожнину рота 3 рази в день після їжі

Також їжте ріпу, моркву й редьку, робіть тампони з пихтовим маслом на ясна

Питання. «Працюю двірником через житло, і в мене жахливо погрубела шкіра особи й рук, тому що працювати доводиться влітку на сонце, у жару, а взимку - у мороз. Є чи який-небудь гарний і недорогий засіб, щоб підтримати мою багатостраждальну шкіру?»

Відповідь. Відмінно омолоджує шкіру особи й рук маска із протертої м'якоті сирого гарбуза (можна в пюре додати ложку молока). Наморозьте взапас кубики із соку кабачка, кавуна, гарбуза, огірків і протирайте ними щодня особа й руки - ефект буде приголомшливий. Знімає роздратування шкіри маска із сиру з жовтком. Обов'язково запасіться липовим кольором і вмивайтеся приготовленим з нього настоєм. Улітку працюйте тільки в бавовняних рукавичках і неодмінно наносите на особу захисний крем. Чудово тонізує й зміцнює шкіру маска з м'якоті горобини й моркви. Тримаєте маску 10 хвилин, а потім сполосніть особу свіжим молоком

Питання. «Пішов на обстеження в лікарню, тому що зібрався на курорт, і там мені сказали, що в мене кератома. Оскільки розмір виявився таким, що лікарі відмовилися оперувати, я насмілився потурбувати Вас питанням, що можна зробити в моєму випадку?»

Відповідь. Дістаньте 95-процентний спирт і не забувайте щодня, ранком і ввечері, надходити так: спершу протріть кератому нерозбавленим спиртом, потім внутрішньою частиною аркуша алое. Не витирайте, нехай висохне самостійно. Коли побачите, що алое підсохнуло, змажте болячку дитячим кремом. Курс лікування тривалий, але зате Ви самі побачите, як кератома буде поступово зменшуватися у своїх розмірах, підсохне, а залишки її відпадуть. Уникайте прямих сонячних променів. Не розчісуйте й не зривайте кератому. Засіб перевірене: багато моїх читачів у такий спосіб позбулися від цієї проблеми без усяких операцій, тим більше, що після операцій залишається хвороблива незагойна рана

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу