Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви можете мені порадити?»

Відповідь. Як тільки Ви вертаєтеся з роботи додому, відразу ж зробіть для ніг теплу ванну із заварених лаврових листів і жмені крохмалю. Вода не повинна бути занадто гарячої або холодної, Ви повинні одержувати задоволення від ванночки. Через 20 хвилин витріть ноги насухо й помассируйте спершу ступню, а потім щиколотку. Робіть це м'яко, без зайвих зусиль, адже у Вас і так натруджені вени. Не починайте ніякої домашньої роботи доти, поки не полежите хоча б 20 хвилин з піднятими ногами. А поки Ви лежите з подушечкою під щиколотками ніг, обов'язково зробіть маску на особу, використовуйте час і для краси, і для здоров'я

Для утомлених «важких» ніг корисні й необхідні ванночки з распаренних листів берези, кропиви й чебрецю. Ніжки стають м'якими, шкіра ніжної, а набряки швидко йдуть. Якщо у Вас немає можливості запастися цими травами, використовуйте для ванночок трав'яні масла, їх можна купити в аптеках і магазинах

Питання. «Я страждаю здуттям живота й газами. Що можете порадити?»

Відповідь. Попийте чай з полиню. Готовлять його так. Залийте окропом траву полиню (на 1 л окропу 1 ч. ложка трави), через 10 хвилин випийте без цукру й меду. Усього випивають за день 3 склянки чаю. Всі Ваші мучення зникнуть назавжди.

Питання. «Як можна позбутися від лямблій?»

Відповідь. Для ефективності необхідні зелені волоські горіхи (100 г). Залийте їх 1 л якісної горілки й додайте 1 склянку світлого меду. Заберіть посуд з лікарським засобом у темне місце на 15 днів. Процідите й уживайте щодня ранком, удень і ввечері по 1 ч. ложці готового настою. Уже на другий день потрібно обов'язково зробити очисну клізму, а далі робіть клізму 2 рази внеделю.

Питання. «Мене замучили болю в щелепі, і зуби тут ні при чому, я обстежився. Лікар поставив діагноз артроз височно-нижнечелюстного суглоба. Стали мені робити уколи - не допомогли. Не можу говорити, є й не сплю по ночах. Що Ви можете підказати з народної медицини?»

Відповідь. Дуже раджу Вам розтирати хворобливі місця, а також область у скроні й за вухом маслом герані. Якщо його немає в аптеці, можна легко приготувати самим. Для цього порубаєте рослину й помістите в соняшникове масло в пропорції 1:1. Заберіть банку в темне місце на 10 днів, щоб воно могло настоятися, через 10 днів масло для лікування готово. Лікують Ваше захворювання напари з листів і гілочок чорної смородини. Запарюйте й пийте у великій кількості протягом усього дня. Пити потрібно в гарячому виді. Лікування тривале, але зате безвідмовне, тому запасіться на всю зиму смородиною

Питання. «Мені багато років, і я не зможу скористатися складною радою від діабету. Поки була жива моя дружина, вона стежила за моїм здоров'ям, готовила мені їду, відповідно до дієти, а тепер я один. Що Ви можете порадити в моєму випадку?»

Відповідь. Відмінно знижує рівень цукру в крові кава з лопуха. Крім того, він допомагає шлунку й млявому кишечнику. Протипоказань у кава з лопуха ні, вона дуже корисний і до того ж приємний. Покладете шматочки сухого кореня лопуха в розігріту духовку й підрум'яньте їх до коричневого кольору. Остудите їх і измельчите в кольцов, зберігаєте в зручній для Вас банці. Кава готовте так: 2 ч. ложки порошку на 1 склянку окропу. Цей приємний напій швидко нормалізує цукор, не вимагаючи особливих зусиль. Корінь лопуха можна купити в аптеці або накопати самому

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м
Питання. «Може, Ви не помнете мене, я була у Вас вісім років тому. Тоді я Вам розповідала, що до мене на вулиці підійшла циганка й сказал

Питання Магу