Майстер Яна Станіславівна запитує мене у своєму листі:

«До мене привели на прийом ребенка, що дуже сильно хворий. Лікарі сказали, що він від сили півроку простягне. Справа в тому, що занедужав Костик з того дня, як умерла його бабуся. Спали вони на двох'ярусному ліжку: він нагорі, воно внизу. Він спав і нічого не чув, а в неї вночі зупинилося серце. От і виходить, що її останній видих пішов на спляче дитя. Чим я їм можу допомогти?»

Терміново перехрестите Костю на ім'я Христос. Щоб уникнути зайвих питань, скажіть священикові, що хрестите його в перший раз. І ще: Ви маєте право вибрати будь-яке ім'я, у тому числі й це. Ребенок видужає

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу