Лист майстра Шувалова И. Ф.:

«...Питання в мене такий: є чи дуже сильний заговор від імпотенції для чоловіків похилого віку? До мене ходить один досить літній чоловік, йому шістдесят шість років, а дружина ще не стара. Він був начальником і женився. Пройшло час, він зостарився й у постелі порожній, тобто ніякий. Боїться, що дружина кине його. Відгукніться на його лихо».

От слова дуже сильної заговори на чоловічу силу:

Будь моя справа ладним,

У виконанні приємним,

Піди слово боком,

Поспішай справа скоком.

Щоб мерином я не був,

Щоб кабаном я не слил,

Всіх баб охочих покрив,

Як кобель всіх сук покриває,

З усіма промаху не буває

Взиграй моя плоть на будь-яку,

На красуню й рябу,

На стару й молоду,

На руду, чорну, білу й сиву

Слово моє іншим словом не зняти,

Справа на справу не помінятися

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь.

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу