Довго Троя в положенні облоговому

Залишалася неприступною твердинею,

Але троянци не повірили Кассандре -

Троя, може бути, стояла б і понині.

Без угаву божевільна дівиця

Кричала: «Ясно бачу Трою, що впала в порох!»

Але ясновидців - втім, як і очевидців -

В усі століття спалювали люди на багаттях

Володимир Висоцький. Пісня про речей Кассандре

В усьому світі налічується величезна кількість гадань. Найпростіші з них і відомі - це гадання на кавовій гущавині, гадання по руці й картам. Досить поширені й усілякі святочні гадання. Користуються популярністю такі гадання, як Таро, гадання по рунях і гадання по тінях, що падає на стіну будинку, де недавно був небіжчик (палять папір і тлумачать по малюнку тіні). Не тільки наші прабаби, але й сучасні дівчини не раз пробували гадання по дзеркалах у Рождественську ніч, і із цього приводу ходить багато вигаданих і не вигаданих історій. Існують гадання по буквах імен і по числах дати народження. У селах і селах дотепер у ході гадання по нутрощам тільки що вбитої тварини, яйцегадание, гадання по золі й сажі, воскогадание й гадання на сорок один бобів. молода мати, Що Годує, по своєму молоку ворожить на долю ребенка, а древня баба виглядає по невигладженій пелюшці, скільки їй залишилося ще жити. Можна перераховувати найпоширеніші (або навпаки, маловідомі) способи гадань, але всі вони мерхнуть перед стародавніми ворожильними книгами, які ще називають Оракул. Ці приголомшливі книги були складені в різні часи людьми різних національностей і різних религий. Але всіх їх поєднує одне й, напевно, саме головне - це були високо духовні люди, без сумніву, що знали в досконалості окультні науки, що любили астрологію й заслужили ще при своєму житті довіра й повага сучасників. Всі ці чудові люди жили в різний час, і називали їх по-різному, залежно від загального розвитку й порядку: астрологи, звіздарі, чарівники, жерці, сивилли, веди, ведуни, відьми, чаклуни й чаклунки, знахарі, віщуни, пророки, волхви, ясновидющі, екстрасенси й т. д.

Але як би хліб не називали, він однаково залишається хлібом. Багато імен цих незвичайних людей збереглися завдяки легендам, книгам, які вони встигли написати для нащадків. Своє виденье будущего вони наділяли у свої праці, щиро сподіваючись, що це допоможе наступним поколінням уникнути всіляких лих. Багато було написано й ворожильних книг. Ці Оракули безцінні вже тільки тим, що дати їхньої появи на світло загранично далекі від нашого з Вами народження. До мого щастя, завдяки спадщині моїх предків, я мала можливість вивчати ці праці. Наприклад, мало хто знає, що відомий у свій час чаклун Іван Могила написав для своєї дочки (а виходить, і для своїх нащадків) Книгу Правди, що складається із шестисот шістдесятьох шести слів і яку, як мені розповіла моя бабуся, не можна відкривати більше шістдесятьох шести разів за все життя. Откривший цю книгу в шістдесят сьомих разів миттєво вмре! У своїх попередніх заговорх я вже писала про сивиллах. Для тих, у кого з якоїсь причини поки ще немає моїх заворів, я поясню. Сивилли-Провісниці - це жінки, що мають дарунок прорікання з волі богів (у наш час їх назвали б ясновидющими). Отож, багато ворожильних Оракулів були створені саме сивиллами. Всі сивилли були породжені від маловідомих людей, у різні епохи й часи. Про їхніх батьків нам нічого невідомо, крім хіба однієї, це сивилла Сунда, адже саме вона була невісткою біблійного Ниючи, що жила за 1250 років до н.е.! За своє життя Сунда написала двадцять чотири Оракули, у яких вона не тільки пророкувала миру майбутнє, але й намагалася підказати, як можна, заглянувши в майбутнє, уникнути прийдешнього лиха. Її Оракул зберігається у Ватикані. Сучасники сивилли Сунди
прозвали її Сунда Халдейська, тому що вона народилася Вхалдее.

Не можу не розповісти ще про одній із сивилл, тому що я всіляко захоплююся цієї незвичайної, просто неземною жінкою, чий дарунок істинно від богів. Це сивилла Дейфоба, або, як її ще називали сучасники, Дейфоба Кумская. Дейфоба жила при правлінні римського царя Тарквиния Гордого й прославилася своєю надзвичайною мудрістю й прозорливістю. Слава про її дарунок ясновидіння поширилася далеко за межі царства, у якому вона жила, і тому до неї йшли і їхали отовсюду. Усім, кому пощастило з нею поговорити, пізніше затверджували, що всі, про що вона попереджала, збулося. Сивилла Дейфоба так само, як і інші сивилли, що жили в різні часи, написали свої Оракули. Існує зареєстрований літописний переказ про те, як цар Тарквиний побажав купити в неї всі написані нею дев'ять Оракулів, але Дейфоба запросила за них настільки значну ціну, що уражений цією ціною цар відмовився від бажаної покупки. Тоді Дейфоба вимовила: «Я бажала лише допомогти заробленими грошима бідним людям», - і із цими словами кинула три своїх Оракули у вогонь. Коли сивилла метнула в жерло вогню ще три Оракули, цар, уразившись побаченим, зупинив її й віддав їй за останні три книги ті гроші, які вона запросила за всі дев'ять Оракулів! Напевно, хтось із Вас зараз подумав: «Хіба цар не міг забрати у своєї підданої її книги зовсім безкоштовно?» Не міг. По-перше, у ті часи віщунок сивилл уважали посланниками від Бога. По-друге, не можна, не жертвуючи нічим, знайти благодать. Приміром, навіть у сучасному світі не можна поставити в храмі свічу, не принеся за неї жертовну плату грошима, які Ви повинні спершу заробити своєю працею. Заробивши гроші й купивши свічку для Бога, Ви в такий спосіб віддаєте Йому данина любові своєї, покірності й поваги. Чого буде коштувати свіча, що Ви б відібрали або украли? Загалом, цар Тарквиний це розумів і купив у Сивилли її три книги, а не відняв на правах сильного. Довгий час оригінали цих книг зберігалися в храмі Юпітера Капітолійського, причому в спеціальних скринях із чистого золота. Літопис повідомляє, що Оракули сивилли Дейфоби годилися на все часи. До її Оракулів зверталися в самих складних випадках для одержання правдивої ради, як варто правильно надходити в тій або іншій ситуації. На жаль, наприкінці 400 року н.е. під час міжусобних воєн у Капитолии відбулася пожежа, тоді із храму спішно виносили все саме коштовне, і саме в той момент були викрадені Оракули сивилли Дейфоби. Пізніше цар велів довідатися долю безцінної пропажі, але слідів книг так і не знайшли. Проте, книги, видимо, були кимсь переписані (і, можливо, не раз), оскільки дотепер є люди, що знають цей Оракул

Я, звичайно ж, могла б тут розповідати про багатьох легендарних сивиллах-провидицях, але сьогодні ми говоримо не про їх, а про одній з них, про сивилле Кассандре, тому що саме до її праведного духу Ви будете волати перед кожним звертанням до публикуемому Оракула. І дух Кассандри буде невидимим опікуном-порадником Вашої книги!

Відповідно до древньої легенди, Кассандра ще в дитячому віці разом зі своїм братом-близнюком зайшла в храм під час сильного дощу. Брат її заснув, а вона в цей час віддала належне їм на обід молоко храмовій змії, вирішивши, що та голодна. Не бажаючи переривати сон брата, Кассандра прилягла з ним поруч і заснула. Храмова змія вилизала вуха дівчинки і її ока, і, коли вона прокинулася, у ній прокинувся і її дарунок. Про цієї сивилле відомо багато різних легенд, але, як би там не було, я думаю, що скрізь і у всім є Божий промисел. І все чудової й дивовижне не від змії, нехай навіть і храмовий, а від Добродії Бога. Прославилася ж Кассандра тим, що вона бачила майбутнє. Перший час її сім'я вважала, що їхня дівчинка попросту божевільна, і навіть якийсь час тримала її взаперті. Однак згодом стало ясно, що всі, про що вона їм говорила, завжди збувалося. Пізніше Кассандра напророкувала, що Олена, що приїхала в їхнє місто, стане винуватницею загибелі Трої. Вона розповідала людям про те, яке подія за яким піде, хто за ким буде гинути. Радила, що потрібно зробити, щоб уникнути загибелі Трої. Благала знищити дерев'яного коня, у якому були заховані воїни, але ніхто Кассандру не послухав - і в підсумку Троя впала! Квінт Смирнский оповідає у своїх літописних спогадах про те, як полонені троянки гірко ридали, дивлячись на пророчицю Кассандру й згадуючи вголос її пророцтва, яким вони не повірили. Ще літопис зберіг відомості про те, як виглядала сивилла Кассандра. Це була незвичайно гарна жінка із правильними рисами особи, з гарними чорними очима, дуже густими кучерями, білою шкірою й рум'янцем на щоках. Вона вміла уважно слухати людей, була надзвичайно добра й милосердна. Її доброта була такий щирі й щедрої, що навіть вороги не сміли нанести їй шкоди. Саме тому спірити під час спіритичних сеансів люблять викликати її дух. Кассандра нездатна заподіяти зло, її дух наповнений щирою любов'ю й жалістю до людей. Дух сивилли Кассандри завжди відповість на Ваше питання й підкаже, як варто правильно надійти

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу