Лист майстра Слуцкой В. П.: «...от уже піввіку я служу людям і допомагаю їм у міру своїх знань і сил. Але чула я колись від своєї бабки, що є таку заговор, що може наслати на ворога понос. Правда це чи ні?»

Дорога Валентина Павлівна, поважаючи Вашу допитливість і прагнення пізнати нове, я дам тут один з тих заворів, про яке Ви запитуєте. Але, природно, без закінчення цієї заговори і його ключа, тому що подібна заговор може потрапити не в ті руки, і тоді можуть постраждати люди

Дивляться на дерьмо й тричі вимовляють ім'я тієї людини, на який хочуть нагнати понос і метеоризм. Читають так:

Бзди, смерди, спокою не знай

Ні з ночі поутру,

Ні в день, ні повечеру.

Смердючим поносом виходь,

Ні в чому зцілення не знаходь,

Станеш лікуватися -

У портки будеш мочитися,

Станеш молитву читати -

Понос буде більше дошкуляти

И т. д.

заговор дана, як я й сказала, без закінчення й ключа

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу