Лист майстра з м. Біробіджана:

«Дорогою мій учитель, дозвольте мені задати Вам питання, мені це важливо. Який, по Вашому розумінню, є найстрашніший гріх?»

Колись мені моя бабуся сказала таку фразу: «Летять птаха й Бога славлять, щебечуть нам, а ми їх не розуміємо». І я запитала неї, що вона мені цим хотіла сказати, але замість відповіді на моє питання бабуся вимовило: «Раз зараз не зрозуміла, виходить, не час. Потім все обязательно зрозумієш!» Тепер, коли я вже стала сива, я думаю, що мені став зрозумілий зміст її слів: «Усе в цьому житті дано Богом, тільки радуйся й живи по честі, а ми не розуміємо даного нам щастя, губимо себе самі гріхами. Замість того щоб радуватися кожному дню, слухати спів птахів, не відаємо самі, що творимо. Щодня на землі вбивають десятки тисяч людей. Люди поедом один одного з'їдають, але ж життя, що хтось відняв, дав Бог. Для мене завжди був і є найстрашніший гріх убити людини, забрати життя, що дав Господь. Гріхів багато, і багато хто з них прощаеми, адже по слабості своєї людин їх творить, але вбивати людей, забирати їхнє життя не можна нікому».

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу