Лист майстра Петра Івановича Нагиева: «Снову я Вас турбую своїм проханням. Навчите, будь ласка, як заговорити дитини на безбідну долю. Заздалегідь величезне спасибі!»

Цей обряд робити повинен майстер, а не батьки ребенка. Робиться це в перший день молодика. Підійдіть до сплячого ребенку й покладете поверх пелюшки золоту монету. Читати слова цієї заговори потрібно тихо, якщо ребенок прокинеться, усе буде даремно, а переробляти це не можна:

Господи, нехай свідком цьому буду я

И свята милість Твоя

Амінь. Амінь.

Амінь.

Як дитина (ім'я) святою монетою вкрився,

Так би він на століття свій

Часток багатої розжився

Як із днів, років,

Годин і хвилин життя зложиться,

Так нехай із цієї години

Всі блага долі помножаться

Люди будуть на тебе дивуватися,

Навіть зле серце буде тобі зворушуватися

Навіть там, де води вип'єш,

Там собі злато знайдеш

Де хліб станеш жувати,

До ніг буде злато, срібло впадати

Хто втратить злато або упустить - ти знайдеш

Все злато й срібло у свій улуз збереш

Як мертвий зі своїх палат не йде,

Так нехай злато від тебе не відходить

Амінь. Амінь.

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу