Лист майстра Марії Пилипівни Лоскутовой: «Пише Вам людина, що присвятила своє життя людям. Не стану хвастати, може, Ви про мене чули. Усякий день я дякую Богові, що в нас є такий наставник, як Ви. Звертаюся до Вас із проханням навчити, як почувати таємні думки ворогів і їхньої думки. Ви обіцяли це в останніх заговорх, і я розумію, що всьому свій час, але можна довідатися хоча б найпростіший, доступний спосіб, і якщо ним рано користуватися, то хоча б для пізнавальних цілей. Заздалегідь дякую й низько кланяюся».

Купите в сімох церквах по трьох свічі. Зв'яжіть їх разом мотузкою, узятої з рук самогубця, і підпаліть на вулиці під частими зірками так, щоб вони палали й валив дим, при цьому Ви повинні говорити магічні слова заговори:

Як це багаття палахкоче,

Так нехай моя душа

Таємні думки всіх ворогів моїх знається

И як ці свічі яскраво, палко горять,

Так я буду знати, що про мене говорять

Губи, зуби, ключ, замок, мова

Амінь. Амінь.

Амінь.

Якщо Ви впораєтеся (а раз Ви майстер, те це неважко для Вас), те Ви будете почувати нутром, чути те, що говорять і думають інші. Це самий найпростіший спосіб, а більше складні й більше надійні Ви довідаєтеся в наступних заговорх

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу