З листа майстра Колхидовой И. А.:

«Дуже прошу Вас відповісти: чому деяким людям буває погано в церкві?

Може, моє питання здасться Вам дурним і несерйозним, але я ще молодий майстер і знаю далеко не все. Якщо буду соромитися запитувати те, що мені невідомо, то й зовсім нічого не довідаюся

Будь ласка, простите, що відриваю Вас від справ

Ирина Леонідівна».

Якщо людині буває погано в церкві, те, як правило, це людина зіпсований. Саме прокльон й не дозволяє перебувати в Божому будинку

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу