Лист майстра з м. Красноярська:

«...Хотіла б я знати, для чого зіскрібають зі стін побілку й штукатурку після зорі й що із цим роблять. Справа в тому, що я не раз спостерігала, як це робила моя бабка. Вона обіцяла мене навчити, але так і не встигла. Був період, коли я з нею не жила, а потім приїхала на її похорони. Мені дуже хочеться про це довідатися, може, тому, що дотепер у мене коштує в очах, як вона брала ніж і скоблила стіну».

Стінку будинку, а вірніше всі чотири стіни, скоблять ножем після заходу для одворота чоловіка від суперниці. Зараз я про це розповім більш докладно. Якщо потрібно віднадити свого чоловіка від суперниці або хтось Вас попросив це зробити, візьміть у праву руку ніж з дерев'яною ручкою й зскребете з кожної сторони будинку небагато штукатурки. Пил і шматочки здертої штукатурки зав'язують у носову хустку чоловіка й говорять заклинання таке:

Коли одежа з вузла додому повернеться,

Тоді тільки раб ( такий-те)

До раби ( такий-те) повернеться

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь.

Амінь.

Вузлик закопують між двома осиками. Існує ще багато різних способів роботи зі стінами будинку, але про це я розповім у наступних заговорх

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу