Лист майстра з м. Старий Оскол:

«...Звертаюся до Вас із проханням роз'яснити, для якої мети саджають на грядці черв'яків, про це я колись чула від мами, але й вона не знала, як і для чого це роблять, просто розповідала, що є таке чаклунство, коли замість насінь у землю на грядках саджають хробаків. Якщо можна, будь ласка, відповідайте на моє питання. З великою повагою й повагою до Вашого роду, Евсюкова Катерина Максимівна».

Саджають у землю на грядці не тільки хробаків, але й уший для різних цілей, і робиться це не в благо, а тільки на шкоду. Приміром, для помсти. Звичайно цю роботу чаклун робить у високосний рік по непарних числах і непарних годинниках. «Розсаду» для цієї роботи (хробаків і т.п.) заготовлюють і добувають заздалегідь. Роблять грядку довжиною в три лікті, осиковою паличкою намічають тринадцять ямок і зі словами заклинання саджають у них хробаків, вошей або мокриць. Результатом цього обряду є невиліковна хвороба обраної жертви або ворога. Замість води посипають грядку грубною золою. Лікувати зіпсованих у такий спосіб людей практично даремно. У всіх жертв починають гнити тіла, і в болячках з'являються малюсінькі черв'ячки. Лікарям подібні шкірні проблеми відомі, от тільки причину цих «червивих» ран їм навряд чи дане знати. Якщо ж у лунки грядки сажались воші, то ті люди, на яких була зроблена це прокльон, знаходили на своєму тілі або голові вший. Лікують це прокльон спеціальними заговорми, і я вже вчила Вас деяким з них. заговори називаються «від напущеного повзуну», дивитеся їх у моїх попередніх заговорх

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу