Лист майстра Суботиной О. А.:

«...Дуже прошу Вас, підкажіть мені потрібну молитву от у якій справі. До мене звернулася одна високопоставлена людина із проханням хоч чимсь допомогти. Він займає більшу посаду, але, зважаючи на все, його збираються із цього місця забрати. Що можна зробити в цьому випадку і як можна перешкодити всьому цей? Років вісім назад я вилікувала їхня дочка, і тепер він не хоче звертатися до незнайомим йому майстрам, тому що він публічна особа. А я не знаю, як йому допомогти, от і звертаюся до Вас. Дуже розраховую на Вашу відповідь, але по телефоні про це не поговорити, а на пошту я не сподіваюся. Подібна молитва придасться не тільки мені, але й багатьом майстрам, адже й до них напевно звертаються під час передвиборної кампанії. Люблю Вас дуже й поважаю!»

Ще з давніх часів існували заговори, заклинання й молитви для захисту різної влади, усяких чиновників, волостних, керуючих, городових, доглядачів, радників різних рангів, загалом, для всякого роду осіб казенних справ. Неодмінно були в ході спеціальні обережні молитви для правителів і государів

Отже, я даю Вам заговор, щоб не втратити трон володаря, і буду дуже рада довідатися, якщо це допоможе тому, кого Ви узялися опікуватися

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Боже, Предвечний Цар Небесний,

Творець миру, вияви милосердя Твоє

На справу моє

Коли пращури наші могили копали,

Із царського терема небіжчиків виносили,

Коли вони своїх перших царів ховали,

Те старший дід з дідів стояв,

У руках своїх безглаву корону тримав,

Ніс її туди, де сім річок течуть

И де ангели старшого діда з дідів чекають

Там він корону безголовну обмивав,

Ангел діда з дідів вопрошал:

- А кому ти, корона, на главу ляжеш,

Кого ти, святий Владика,

На царство помажеш?

Заклинаю я тебе, Владика святий,

Тримай вінець над ( такою-те) головою

Ангели Божие, вострубите,

На царство благословитеся

Пращури, перехреститеся,

За ( такого-те) помолитесь.

Бути йому на престолі по святий Божій волі

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу