Лист майстра Васнецовой Єлизавети із Краснокамска:

«Я досить успішно допомагаю людям, але мої знання, звичайно, непорівнянні з Вашими, от чому я читаю Ваші заговори

Звертаюся до Вас за допомогою. Моя знайома сказала, що бачить віщі сни й чийсь голос попереджає неї про особливо важливі події, які дійсно незабаром відбуваються в неї життя

Так, наприклад, замолоду вона бачила сон - голос сказав їй тричі: “Будеш жити в Москві”. (Вона тоді жила в селі й навіть не мріяла потрапити в Москву.)

Через рік вона познайомилася із солдатом, що був родом з Москви, але служив у їхніх краях. От з ним вона й виїхала жити в столицю. Перед тим як їм розвестися, той же голос у сні їй сказав: “Тепер ти повернешся туди, звідки приїхала”. Так воно й вийшло. Потім їй голос оголосив: “Бути тобі головою”, і через місяць на загальних зборах її обрали головою колгоспу

А недавно їй голос сказав: “Ти вмреш”.

Я знаю, що є таку заговор, що називається “Перебити пророцтво в сні”. Мені про нього моя мама розповідала. Але вона не знала цю отчитку.

Прошу Вас, не відмовте мені. Моя знайома - дуже гарна, добра людина, і ми обидві сподіваємося на Вас. Я думаю, що й іншим шановним майстрам буде корисно довідатися цю отчитку».

Дійсно, така заговор є. От його слова:

Устану я рано, ранковою зорею,

Сполоснуся холодною росою,

Утруся сирою землею, завалюся за святою стіною

На стіні ікона свята, рама в неї золота

Вона на мене зрить, вона мені в праве вухо говорить:

Сон не в сон, яву не в яву, кров не в кров,

Кістка не в кістку, Божі люди не влюди.

Поки сонце сонцем не засвітиться,

Поки місяць місяцем не замутиться,

Поки буква в моєму слові не закрутиться,

Доти, до тієї самої пори

Віщий сон ніколи й повік не збудеться

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Питання. «Я не вказую своє прізвище, раптом хто з моїх знайомих зрозуміє, що це я. Важко про це писати, але подітися нікуди. Я виховала с
Питання. «Останнім часом набрякає особа. Я обстежилася, всі органи в нормі, лікар знизала плечима й сказала: „не бачу причини, не розум
Питання. «У мене варикозне розширення вен, багато витрачаю грошей на тюбики з аптечною маззю, але, на жаль, користі немає ніякого. Чи зн
Питання. «Недавно я перенесла найтяжкий приступ, з яким потрапила в лікарню, там після обстеження в мене виявили камені й пісок. Що я п
Питання. «Є чи ефективне, але не складний засіб при поганій пам'яті?» Відповідь. Пийте козяче молоко, а також відвар з кори горобини, не
Питання. «Я працюю продавцем і цілим днем стою на ногах. До вечора ноги набрякають і ниють, до того ж на п'ятах постійні тріщини. Що Ви м

Питання Магу