Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регулярно читати його, щоб не трапилося з людиною нічого поганого. заговор цей - звертання до Вашого Ангела-Хоронителеві, що незримо є присутнім поруч із Вами й захищає Вас від лиха. До того ж ця заговор, переписана на папір, обов'язково потрібно дати людині, з якого Ви зняли прокльон. заговор наступний:

Ангел мій хоронитель,

Рятівник мій, рятівник,

Урятуй мене, збережи мене,

Укрий плащаницею своєї

Від ворогів моїх дев'яти девятижди,

Від погляду Ірода й справ Іуди,

Від огуди всякої, наклепу,

Від вістря в темряві,

Від отрути в посудині, від грому й блискавки,

Від гніву й покарання,

Від звіриного катування,

Від льоду й вогню, від чорного дня

А прийде моя година останній,

Ангел мій, хоронитель мій, устань в узголів'я

И полегши мій відхід. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру
Як би Ви не були обережні, але в дорозі може всяке трапитися. Тому, бажаючи убезпечити себе від можливих неприємностей, прочитайте так

Обереги