З листа:

«Моя дочка й мій зять пограбовані й убиті. Працювали вони, як прокляті. Возили товар, продавали, скільки нервів і крові їм попсували налоговики, а в підсумку їхні діти сироти. Їх ні, а гроші, ними зароблені, дісталися вбивцям і злодіям

Обов'язково напишіть у своїх заговорх обережи й молитви для людей, які служать мішенню для вбивць і злодіїв».

На жаль, листів, подібних цьому, дуже багато. Ризикують ті, хто займається бізнесом, торгівлею, перегоном машин. Я навчу Вас дуже гарній заворіві-обережу від зазіхань убивць і злодіїв. Читають цей обережний заговор по середовищах

Оли - Якш і сам лицар - рис,

Пройдіть через ворота,

Через вікна й трубу,

Через дим, пломінь і вогонь

Пройдіть і принесіть три ножі залізних,

Три ножі мідних,

Три ножі кістяних

Нема чого Вам різати, нема чого Вам кришити,

Не в кого Вам крові попити?

Ріжте моїх ворогів,

Ріжте моїх злодіїв,

Ріжте моїх убивць

У кришиво, у місиво їх рубайте,

Червоної крові їх випивайте

Мене (повне ім'я), від убивць і злодіїв відбивайте

Є в мене три ключі, три замки

Я ними закриюся, я ними замкну,

З Божией допомогою від ворогів відіб'юся

А Ви, Оли - Якш і чорт,

Візьміть свої ножі:

Залізні, мідні, кістяні,

А як прийдуть до Вас гості дорогі,

Злодії, убивці, мої вороги,

Велю їх рубати, кришити,

Їхньої червоної крові випитися

Рубаєте їх, погубите їх.

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги