Іноді людини псують не з помсти, не в наказанье, а зі злості. Сьогодні я навчу Вас, мої дорогі читачі й учні, дуже гарному обережу, що захистить Вас від чарів злих чаклунів, а їх, на жаль, теж буває чимало. заговор читають у середовище, о другій годині дня, під час церковної служби, але в себе будинку. Слова заговори-оберега наступні:

Устану рано, умиюся, утруся,

Господові Богові Ісусу Христу поклонюся

Є в Бога свята хатина-хата,

У тієї хати-хатини є чотири кути

У кожному куточку сидить по янголяті,

А за столом-престолом Ісус Христос

Сидить, дивиться, і куди Він гляне,

Там Його Ангел-Воїн устане

За мене, за мою сім'ю й за мою хатину-хату

А хто на мене (ім'я) косо подивиться або мені нашкодить,

Тому шипици у вії,

Смола на мову й сіль вглаза.

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги