З листа:

«Моя невістка - циганка. Пожила й утекла до своїх циганів, а син без її з розуму сходить. Так нудьгує по ній, ридма плаче, як мале дитя. Я не витримала й пішла до циганів. А мати моєї невістки говорить:

- Дай нам три жмені золота, тоді я зніму із твого сина приворот. Не даси, він у петлю залізе. І не говори мені, що в тебе грошей немає. Хочеш урятувати сина, продай дачу й викупи душу сина!»

Для зняття привороту Ваш син повинен помочитися в те місце, де мочився мерин. І поки сеча в землю не піде, він повинен сказати оберіг від привороту:

Як ця сеча на сечу мерина пішла,

Так би щоб і моїй любові з мене вийшла

И як люди із землі мочу не вистачають,

Собі в рот її не штовхають,

Так би і я про раба Божией (ім'я) не горював,

З кожним Божиим годиною неї забувався

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги