З листа:

«...Я торгую м'ясом. Цілий день підходять і просять подати. Особливо дістають біженці і їхні діти, а також цигани. Неможливо всім допомогти, я адже перед хазяїном повинна звітувати. Але жебрачки цього не розуміють. Мені часто доводилося чути, як за відмову подати шматочок сусідніх продавців проклинали. А недавно це трапилося із мною. Одна бабка попросила краюшку м'яса в моєї сусідки по лотку. Та, нервуючи, відрізала їй грамів сто. Потім баба підійшла до мене й затягла жалібну пісню. Я їй сказала: «Якщо я тобі відріжу м'яса, те, уважай, цілий день буду працювати безкоштовно, адже недостачу вирахують із мене. А в мене троє дітей. І я коштую тут на холоді заради них, а не заради Вас».

От отут-те й почалося. Що вона тільки мені не побажала. І плювалася в мою сторону, і дулі показувалася

На інший день я втратила виторг, а потім занедужала. Чотири місяці вже пройшло, а я як у пеклі. Все болить, живого місця на мені ні».

Перш ніж піти на роботу, умийтеся водою, черпаючи її ложкою із чашки й виливаючи на долоню. Перед цим начитайте оберіг на воду:

Дуб міцний, дух міцний, віра міцна

Оберіг-Вода, змий худе, дай дороге

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги