Домовик не тільки може мстити за своїх, але й своїх не пощадить, якщо вони йому будуть не по вдачі. Відомі випадки, коли домовик виживав хазяїв, щипаючи їх, сплутуючи волосся, напускаючи на них різні лиха

От як, наприклад, про це розповіла Журавльова Клавдія Іванівна:

«Моя сім'я вирішила виїхати з Казахстану, але ми довго не могли продати нашу квартиру. Нарешті, коли ми неї продали, в інших містах квартири різко подорожчали. Була можливість придбати недорогий будинок. Через агентство ми брати не захотіли, тому що за свої послуги вони беруть більші відсотки, а нам треба було заощаджувати кожну копійку

И стали ми зривати оголошення тих людей, які бажали продати свій будинок. Ми подзвонили по одному зазначеному телефоні. Жінка нам сказала, що в неї вмирає тітка, у якої залишається порожній будинок. Тітку вона візьме до себе, щоб за нею доглядати, а будинок продасть

Приїхали ми подивитися цей будинок, і він нам дуже сподобався. А головне - багато землі на присадибній ділянці. Ціна була прийнятна

На ліжку лежала бабуся, воно ледве говорила. Видно було, що вона дійсно незабаром умре. Я в душі пораділа, що її відвезуть до племінниці й що вона не вмре в нашім майбутньому будинку. Не хотілося б в'їжджати в будинок відразу ж після похорону

Ми дали задаток і взяли розписку. А перед тим як бабу відвезли, вона мені й говорить:

- Я почуваю, як мій домовик гнівається, що я його залишаю, але я не можу його покликати із собою. У племінниці в її квартирі вже є свій домовик. А мій домовик харáктерний, вони не уживутся.

Я дивилася на бабку й думала, що вона заговорюється, плете що потрапило, але не перебивала неї, було ніяково. А вона далі говорить:

- Я все життя тут прожила. Мій домовой мене любить. Він нікому отут жити не давав, усього виживав. Я навіть всіх дітей поховала, думаю, це він їх зжив. Ні з ким не хоче своє житло ділити. Мене от тільки одну й терпів

Потім бабку цю відвезли, і, як я після довідалася, на інший день вона вмерла

Оформляли ми будинок за дорученням. Нам би радуватися, але не отут-те було. Почалося таке, про що страшно думати

По-перше, по ночах хтось вив, і ми не могли спати. Вийдемо на вулицю - тихо, а ввійдемо в будинок - виття. Усе падало, розбивалося, ламалося. Ранком ніхто з нас не міг розчесати волосся. Вони були збиті в кудели, як після начосу, не роздереш. Все тіло нило й було в синцях. Усюди іскрило, замикала проводка. Думали, що будинок зовсім згорить

А потім у сім'ї стали вмирати. За півроку вмерли: моя мати, слідом за нею дочка, а потім чоловік заснув і не прокинувся

Залишилася я одна із сином. І хоч усе кидай і йди. Уночі хтось давить, аж хрипимо. Що робити, не знаємо...»

Накреслите на столі коло, покладете Псалтир і запаліть свічу. Вимовте заклинання, а потім погасите свічу:

Господи, Ти, Що звільнив

Блаженну Сусанну від несправедливого обвинувачення;

Господи, Ти, Що звільнив

Блаженну Теклю від грищ;

Господи, Ти, Що звільнив

Данила з пащі лева

И витяг з палаючої печі трьох отроків,

Звільни нас від тиранії невидимого ворога

Огороди, Господи, будинок мій і землю мою

Від невидимого й злого створення,

Ім'я якому - домовик

Господи! Ти дав нам життя, Ти дав нам дах,

Дай нам Свій захист

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги