З листа:

«...От уже чотири роки, як мене й всю мою сім'ю знищує суперниця. Вона забрала в мене чоловіка, у дітей батька, їй дісталася моя дача, половина квартири, за якої я стільки років працювала на виробництві. Але їй цього мало. Вона сказала: «Я заспокоюся тільки тоді, коли ти здохнеш, щоб Миша про тебе не думав ніколи».Щовечора вона дзвонить і матюкає мене. Під порогом я знаходжу землю, свічі, всі що завгодно. Я хворію, і хворіють мої діти. Як уберегти себе від злих і непримиренних людей? Допоможіть мені заради Бога».

Читають обережний заговор у вітряну погоду на перехресті доріг, повільно повертаючись при цьому на всі чотири сторони

Не ти мене, раба Божа (ім'я ворога),

зустріла, а я тебе зустріла

Не ти мене помітила, а я тебе помітила

Не ти мене відспівала, а я тебе з'їла,

з'їв тебе мій поріг, стеля,

моя підлога, моя пекти

Закуси зубами своє зле мовлення

Твій низ, мій верх

Під твоїм вікном їду чорним волом,

щоб у тебе мова стала колом

Відведи, Господи, від мене ворога:

чаклуна-мужика, довбню-відьму, дівку-зашморг,

тугу-митарку, хрест із небіжчика,

ополоски з дійниці,

мило з обмивання, свічу спокаяния.

Хто моє слово буде перебивати,

на себе візьме, буде страждати

Слово моє міцно, справа моє лепко. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги